Autor Zpráva
PP
Profil *
Mám vytvorený formulár, kde používam predávanie hodnoty z selectu1 do selectu2. Select2 má name="vybral". Problém je, že select2 je multiple a neviem ako odovzdať daľšiemu scriptu na spracovanie formuláru $_POST["vybral"]. Pokiaľ by select2 mal name="vybral[]" je to jednoduché($_POST["vybral"][cislo]) . Problém, je že nemôžem premenovať select2 name.
Meldo
Profil
PP
je to dost OT ale strasne ti dakujem za tento zapis: $_POST["vybral"][cislo] uz tyzden nad tym rozmyslam, ako to zapisat. Velmi dakujem.

Sorry za ot ale musel som. :-)
Anonymní
Profil *
take resim ten probelm ... jak jste to vyresili?
jozob
Profil
Anonymní
Sprav najskôr takúto "debugovaciu" fintu:
echo var_export($_POST["vybral"]);


Tam zistíš, ako to pole vyzerá, to Ti pomôže.

Meldo
Pamätám si na to :-) To si mohol napísať do diskusie, že si to nevedl, zabudol som to vtedy uviesť :-)
Anonymní
Profil *
nj ... ale kdyz nemohu pozit ..vybral[] .... tak pak vybral=neco , vybral=neco2 ...a to se mi prepise ....takze tam budu mit jen jednu hodnotu, nebo ne?
jozob
Profil
Anonymní
echo var_export($_POST["vybral"]); má aký výstup?
Anonymní
Profil *
'neco2'
Anonymní
Profil *
vyresil jsem to ze jsem dal "vybral[]" a pak se na nej odkazoval .elements['vybral[]'] misto .vybral .... pak uz to slo
PP
Profil *
Ďakujem jozob za pomoc, problém som už vyriešil. Zmenu názvu $_POST["vybral"] na $_POST["vybral"][] som nevedel spraviť kôli javascriptu, ale za pár hodín som ho naštudoval z JPW a $_POST["vybral"] neposiela pole , ale pole sa zmení na reťazec , kde jednotlivé pôvodné časti pola sú oddelené oddelovačom.
jozob
Profil
PP
jednotlivé pôvodné časti pola sú oddelené oddelovačom
To som predpokladal, preto som písal, že pomôže ten var_export...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0