Autor Zpráva
neznalý
Profil *
Chcel by som poprosi» o radu. Jedná sa o jednoduchú vec, ale neviem ju správne nazva» a samozrejme ani nájs». Chcel by som poradi» kód na vytvorenie PHP skriptu (javascript), aby pri vpisovaní do formulárových polí sa mi zobrazoval zostávajúci počet voµných miest. Napr. 255 je max a bude to odčíta» pri vpisovaní do input. Díky.
jozob
Profil
neznalý
V PHP to určite nespravíą. PHP je serverová technológia.

Rieąenie by som videl v JavaScripte ale to nie je moja parketa, z JavaScriptu som tupý :-) Spravil som také malé rieąenie, je funkčné, no neviem, čo naň povedia JS odborníci :-) Takľe tu je:
<form name="formular">

<input type="text" maxlength="255" onkeyup="formular.zostava.value=255-this.value.length">
zostava:<input id="zostava" type="text" size="3" disabled="disabled" value="255">
</form>
neznalý
Profil *
Díky, skúsim a dám vedie». Keby niekto vedel o niečom lepąom, uvítam vaąu pomoc.
Zerog
Profil *
kdybys chtel tak ti neco poslu ...mesel by sis to upravit ..je to v javascript a pocita to pocet napsanych znaku zbyvajicich a pad textarea je jeste cara ktera se baplnuje podle zbyvajicich znaku 0% - 100% po prekroceni to zacne hazet alert ...
Zerog
Profil *
je to trochu delsi nez uvedenej script .. burditko@seznam.cz
neznaly
Profil *
Díky Zerog.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0