Autor Zpráva
MilanJ
Profil
Potřeboval bych zajistit, aby se všem registrovaným uživatelům (uživatelům v db) najednou odeslal email v určitý den a čas.
Jak na to?
jozob
Profil
Pomocou Cron-u - špecialna služba, ktorá spúšta automaticky skripty.
MilanJ
Profil
Kde se o ní dozvím víc?
Marty
Profil
Napiš na technickou podporu hostingu (freehostingy to většinou nepodporují), tam ti řeknou kde a jak a jestli vůbec můžeš Cron používat.
MilanJ
Profil
Na technickou podporu jsem napsal, hosting ji podporuje, nicméně to není to, co bych hledal...

Já sice potřebuji, aby se spustil script v určitý den a hodinu, ale v závislosti na obsahu databáze,

např.: Mám databázi, která obsahuje aukce, které zakládá administrátor dané aukce. Ten zadá také datum a čas ukončení aukce. Já potřebuji, aby se 3 dny před koncem aukce spustil script, který by upozornil všechny registrované účastníky aukce na to, že se aukce chýlí ke konci.

Těch aukcí bude spousta, proto je CRON nepoužitelný, tedy myslím.
pmasarik
Profil
Nikdy som to nepoužil, ale myslím, že ked si urobíš script, ktorý po spustení cez CRON zistí napr. kazdú hodinu, ktorá aukcia má momentálne tri dni do konca, tak pri tejto pošle maily všetkým čo sú v tejto aukcii zapojený.

Je to len otázka toho scriptu a toho či sa dá CRON nastaviť na periodické opakovanie.
Zerog
Profil
ciste nahodou cron bych taky potreboval spustit ..ale na localu ...nevite nekdo jak na to? ps pod oknama :/
24k_aw
Profil *
www.webcron.org
Zerog
Profil
Pa cesky by to neslo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0