Autor Zpráva
jano
Profil *
Zdravim Vas,
ako vacsina, potreboval by som poradit. Mam problem so session. Hadze to warning-i:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at c:\Inetpub\wwwroot\alm\index.php:1) in c:\Inetpub\wwwroot\almanach\index.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at c:\Inetpub\wwwroot\almanach\index.php:1) in c:\Inetpub\wwwroot\alm\index.php on line 2

oba warningy sa mi podarilo odstranit modifikaciou suboru php.ini, lenze to nieje riesenie lebo predavanie premennych cez session aj tak nefunguje. Klasicke chyby v kode nevidim typu html kod pred session_start(); atd.

Tu je vypis kodu:
------------------------------------------------------------------
<?php
session_start();

require_once("functions.php");

//pripojenie k DB
$vals = LoadConnectParams('conn_param.xxx');
ConnectToDB($vals [0], $vals[1] , $vals[2],$vals[3]);

$log_status = $HTTP_GET_VARS['menu'];
$main = $HTTP_GET_VARS['main'];
$action = $HTTP_GET_VARS['action'];

$id_vydav = $HTTP_SESSION_VARS['id_vydav'];
...
---------------------------------------------------------------------- ------
Snad nieje problem v tom ze v index.php ulozim veci do session a po jeho dalsom reloadnuti (napr nalogovanie usera) tie veci zo session vytahujem zase v index.php Toto ma napadlo ale akosi sa mi to nevidi zeby to mohol byt problem. - teraz som to skusal neje v tom problem jednoducho nepredava premennu cez session ani inej stranke (test.php)

Ak mozete tak pomozte - diq ;)


PS: zeby este nejake nastavenie v php.ini ???
jano
Profil *
oka - poriesil som to
Este raz som to check-ol s testovacim suborom v kt. som vytahoval tu session premennu a slape to.
Takze problem je v tom ze session je vylucne na predavanie medzi roznymi php fajlami.
aspon chapem ako je session robene - nefunguje pre reload suboru(aj ked s inymi parametrami), ....
jano
Profil *
skusal som to na inom stroji a slape to aj pri reloadnuti toho isteho suboru s inymi parametrami. Asi mam nieco doma na stroji blbo nastavene
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0