Autor Zpráva
Werd
Profil *
Uměl by někdo sem do tohoto maileru vimplatovat potvrzujicí kod prosím??? Obrázky zvlášt do složky ... Děkuji

<?
if ($jmeno=="") $jmeno = "Anonym";
if ($email=="@") $email = "Nemá email";

//pole odesilatel
$header = "From: =?windows-1250?B?" . base64_encode($jmeno) . "?=<$email>\n";
//email pro odpoved
$header .= "Reply-To: <$email>\n";
$header .= "MIME-Version: 1.0\n";
$header .= "Content-Type: multipart/mixed;\n";
$header .= " boundary=\"----=_JanHlavenka_mail_system\"\n";
$header .= "X-Mailer: JanHlavenka mailer v.1.3\n";
$header .= "This is a multi-part message in MIME format\n\n";
$header .= "------=_JanHlavenka_mail_system_2\n";
$header .= "Content-Type: multipart/alternative;\n";
$header .= " boundary=\"----=_JanHlavenka_mail_system\"\n";

//predmet zpravy
$objekt = "Email z xxxxxx";
$subject = "=?windows-1250?B?" . base64_encode($objekt) . "?=";

//vlastni zprava
$message = "------=_JanHlavenka_mail_system\n";
$message .= "Content-Type: text/plain;\n";
$message .= " charset=\"windows-1250\"\n";
$message .= "Content-Transfer-Encoding: 7bit\n\n";
$message .= "Jméno:\t".$_POST["jmeno"]."\n"
. "Email:\t".$_POST["email"]."\n"
. "Tel:\t".$_POST["tel"]."\n"
. "Zpráva:\n".$_POST["text"]."\n";
$message .= "\n";
$message .= "------=_JanHlavenka_mail_system\n";

//priloha s informacemi o PC
$message .= "Content-Type: application/octet-stream;\n";
$message .= " name=\"info.txt\"\n";
$message .= "Content-Transfer-Encoding: 7bit\n";
$message .= "Content-Disposition: attachment;\n";
$message .= " filename=\"info.txt\"\n";
$message .= "\n";

$message .="Jméno poèítaèe: " . getenv("REMOTE_HOST") . "\n"
. "IP adresa: " . getenv("REMOTE_ADDR") . "\n"
. "Port: " . getenv("REMOTE_PORT") . "\n"
. "Prohlížeè: " . getenv("HTTP_USER_AGENT") . "\n"
. "Pøipojení: " . getenv("HTTP_CONNECTION") . "\n";
$message .= "------=_JanHlavenka_mail_system--";

//upozorneni na mobil - pouze pro slušné operátory, kteøí zpøístupòují email pøes sms :-)
mail("xxxx@sms.eurotel.cz",$objekt,$jmeno . ", " . $zprava);

//nahradte email vasim
if (mail("xxx@xxx.cz", $subject, $message, $header)==true) {

//stranka s potvrzenim spravneho odeslani
header( "Location: http://xxx.cz/mail.html" );
}
?>

HTML:

<form name="form" method="post" action="http://XXXX.com/emailit.php"onsubmit="return kontrola(this)">

<table width="409" border="0" class="text">

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="jmeno" accesskey="j" type="text">&nbsp;
jméno</td></tr>

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="email" accesskey="e" type="text" value="@">&nbsp;
e-mail</td></tr>

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="tel" accesskey="w" type="text" value="">&nbsp;
telefon</td></tr>

<tr><td width="4" valign="top">&nbsp;</td><td width="395">

<textarea name="text" accesskey="t" rows="7" cols="41"></textarea></td></tr>

<tr><td colspan="2" align="center"><input type="submit" class="button" value="Odeslat">&nbsp;&nbsp; <input type="reset" value="Vymazat"></td></tr>

</form></table>

</BODY></HTML>
Werd
Profil *
No to zítrám to vážně nikdo zde neví????
koudi
Profil
1) jaký potvrzující kód? nechapu co chceš
2) "obrázky do složky" -> co?
joejoe
Profil *
emaily imho pojem 'slozka' ani 'adresar' neznaji, takze obrazky odsunout jinam nepujdou.

potvrzujici kod? to myslite potvrzeni o precteni? to se dela
Disposition-Notification-To: emailova@adresa.cz
Werd
Profil *
No lidičky to vážně tady nikdo není kdo by to dokázal????
Werd
Profil *
Ne myslím to aby se musel pred odesláním opsat vygenerovaný kod necitelny pro roboty :-)
habendorf
Profil
captcha?
Werd
Profil *
Tak tedy názorně : Tady ukázka i když nejde přímo o email ale je to to stejné...
habendorf
Profil
No vždyť to říkám, captcha.
Werd
Profil *
To je sice fajn, ale prosim tady o pomoc s tim ze php moc nerozumím a tak nevim co je to captcha .... Ale budu rád pokud mě to někdo objasní. Děkuji :-)
Jakub
Profil
DoubleThinkův návod na odlišení člověka od stroje (captcha).
Werd
Profil *
Ano děkuji to je přesně ono :-) Ale leč nerad, ale musím zkonstatovat, že i přez mé veliké snažení se mě to nikterak na tomto mojim konkrétním případu nepodařilo rozchodit :-(
A proto moc někoho prosím zda by mě tento captcha nemohl vkomponovat do zde výše uvedenýho scriptu a html.A to tak aby zustala zachována i ta kontrola co je tam...

To že budu muset změnit tu stránku kde mám formulář na php je mě jasne a že se nějak musí do toho formuláře vkomponovat ostatní-to vím také. Já to tam sice dodám tak jak potřebuji, ale přestane mě jít ta kontrola a stejně je to celé nefunkční...
image.php mám také i s obrázkem a fontem na serveru...ale at to delám jak dle popisu na www tak i dle stazeného zdroje nic mě nejde :-(

Smutně koukám a moc prosím kdo mě to dá dohromady??
Werd
Profil *
OPRAVA HTML !!! Ten co je nahoře není komletní !!! -Chybí ona kontrola...

Zde je komletní

<script type="text/javascript">
<!--
function kontrola(vstup) {
var hlaska = "";
zadanaHodnota = vstup.email.value;
if (vstup.text.value == '') hlaska = hlaska + 'Není možné odeslat prázdný vzkaz!\n';
if (zadanaHodnota.indexOf("@") == -1) hlaska = hlaska + "Toto není platná e-mailová adresa\n";
if (zadanaHodnota.indexOf(".") == -1) hlaska = hlaska + "Zkontrolujte zadání e-mailu !\n";
if (hlaska) {
alert(hlaska);
return false;
}
else return true; ;
}
-->
</script>

<form name="form" method="post" action="http://xxxxx.com/emailit.php"onsubmit="return kontrola(this)">

<table width="409" border="0" class="text">

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="jmeno" accesskey="j" type="text">&nbsp;
jméno</td></tr>

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="email" accesskey="e" type="text" value="@">&nbsp;
e-mail</td></tr>

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="tel" accesskey="w" type="text" value="">&nbsp;
telefon</td></tr>

<tr><td width="4" valign="top">&nbsp;</td><td width="395">

<textarea name="text" accesskey="t" rows="7" cols="41"></textarea></td></tr>

<tr><td colspan="2" align="center"><input type="submit" class="button" value="Odeslat">&nbsp;&nbsp; <input type="reset" value="Vymazat"></td></tr>

</form></table>
Werd
Profil *
No vážně se mě nechce ani věřit že totu nikdo neumí dát dohromady... Řeši se tu daleko složitější věci a na tohle si nikdo netroufá ???
Werd
Profil *
PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM
Werd
Profil *
No, tak jsem to zhruba rozchodil, ale nedaří se mě to zakomponovat do toho formuláře tak, aby to chodilo, že pokud se správně neopíše kod nic se neodešle...
Werd
Profil *
Jde tady o ten formulář...

<script type="text/javascript">

<!--
function kontrola(vstup) {
var hlaska = "";
zadanaHodnota = vstup.email.value;
if (vstup.text.value == '') hlaska = hlaska + 'Není možné odeslat prázdný vzkaz!\n';
if (zadanaHodnota.indexOf("@") == -1) hlaska = hlaska + "Toto není platná e-mailová adresa\n";
if (zadanaHodnota.indexOf(".") == -1) hlaska = hlaska + "Zkontrolujte zadání e-mailu !\n";
if (hlaska) {
alert(hlaska);
return false;
}
else return true; ;
}
-->
</script>

<form name="form" method="post" action="http://xxxxx.com/emailit.php"onsubmit="return kontrola(this)">

<table width="409" border="0" class="text">

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="jmeno" accesskey="j" type="text">&nbsp;
jméno</td></tr>

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="email" accesskey="e" type="text" value="@">&nbsp;
e-mail</td></tr>

<tr><td width="4">&nbsp;</td><td width="395"><input name="tel" accesskey="w" type="text" value="">&nbsp;
telefon</td></tr>

<tr><td width="4" valign="top">&nbsp;</td><td width="395">

<textarea name="text" accesskey="t" rows="7" cols="41"></textarea></td></tr>

<tr><td colspan="2" align="center"><input type="submit" class="button" value="Odeslat">&nbsp;&nbsp; <input type="reset" value="Vymazat"></td></tr>

</form></table>
habendorf
Profil
Vždyť na té Doublethinkově stránce máš i vzor toho formu. Tak si jen přepiš inputy jak potřebuješ a mělo by to šlapat.
Werd
Profil *
No to bych asi jen tak tady nikoho neprosil... Ne jen že to má krapet spatně, (jiz opraveno) ale já to potřebuji poupravit tak aby to plnilo ten učel a pri spatnem zadáni se nic neodeslalo a ne me to vypsalo ze nejsem clovek :-( A aby zustala zachovany kontrola polí...
Werd
Profil *
Asi se bude muset také upravit toto že??

<?
if($_POST['check']!=null){
if($_SESSION['image']==strtolower($_POST['check'])){
echo 'Blahopřeji! Vše nasvědčuje tomu, že jste člověk ;)';
}else{
echo 'Pokud jste člověk, tak neumíte číst a/nebo psát ;)';
}
}
Werd
Profil *
No teda to zírám... takové hlavy co jsem chodí a nic??? To je nejaké divné...
krteczek
Profil
hele a co kdyby jsi tam misto captchy (nebo jak se to píše jen jednoduše napsal něco takoveho:


<label for="odliseni">Kolik je 1+1?</label><input type="text" name="odliseni" id="odliseni">

a potom pri kontrole jen zkontroloval:

if((!empty($_POST['odliseni']))and($_POST['odliseni']=="2"))
{
//tady pokračovat se zpracováním toho formuláře
}
else
{
//proste vyhodnotit, že email nebyl poslan, vratit zpatky form
}

myslím že je to jednodužší než ty obrázky, je to i přístupnější než ty obrázky, a myslím že to účel splní.
otázky můžeš měnit a tím ztížit robotům jejich činnost
krteczek
Martin
Profil
Werd
Až se naučíš chovat, tak ti někdo jistě mile rád pomůže.
Werd
Profil *
????????? Tak ted jsi mě tedy vyrazil dech a nestačím zírat ....!!!! Mužeš mě prosím označit co je špatné na mém chování :??????????? OPRAVDU BY MĚ TO MOC ZAJÍMALO... Takže mé PROSÍM A DĚKUJI atd je jako špatné ano???? Tak si ted ale vážně připadám jako v jiříkově vidění :-( No to tě tedy ale ted vážně lituji, jelikož je vidět že to máš asi v životě hodně těžké a nezvládáš to ... A nebo asi neumíš číst...

JINAK VŠEM OSTATNÍM JEŠTĚ JEDNOU MOOOOC DĚKUJI !!!! a to není mšleno skepticky ... je to upřímné, já si dovedu vážit pomoci a OCHOTY!!!
Werd
Profil *
JJ krteczeku

No tak máš asi určitě pravdu...ale jak jsem pasl v tomto nejsem příliž zdatný... Nepodařilo se mě to rozchodit... Nemůžeš mě to prosím vkomponovat tady do toho mého html frmuláře s kontrolou?? Dík
Werd
Profil *
Tak jsem tedy mooooc smutný a to z toho chování zde viz: Martin... Málo jsem zde prosil či dal málo informací???? Nechápu co jsem udělal špatně... Nebo jsem nenabídl úplatu ?????? Už mě nic jiného nenapadá.... Proč takoví nezájem?? Řešli a vyřešili se tu daleko složitější věci a toto je proti tomu pro někoho z Vás jen prkotina. No nic ,už se doprošovat nebudu, ještě mě bude opět vytknuto že se neumím chovat :-)
krteczek
Profil
werd: i mé malé děti ví, že to jejich prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím je účinné jen za určitých okolností a pokud ho začne být přes míru, mají smůlu.
Werd
Profil *
Tak ted už tomu nerozumím vůbec, ale budiž asi jsem ve svých 40 letech nedospěl ... A tak místo mého prosíííííííííííííííím jsem měl snad psát dělejteeeeeeee!!!!!!! ??????
Nechme to být aspon vím že už sem tedy nechodit
PS : komentovat je to již zbytečné
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0