Autor Zpráva
ladzo
Profil *
Ahoj Chtěl bych se zeptat možna se to tu už probiralo nekolikrat, ale hraju si s tim uz fakt dlouho a ne ane se hnout,hledam,hledam a nic nejak nenachazim a tak bzch chtel poprosit o radu,treba to bude jen malickost


jde mi o to predavat SID klic pomoci formulare nikoliv odkazu, tak abych, ale na dalsi strance mohl čist normálně formularove data.(bez pouziti cookies a databaze,je-li to mozne)

page1.php
-----------
<?
session_start();
$_SESSION['prihlasen'] = 'ano';
?>
<form method="post" action="./page2.php?<?echo SID;?>">

<p><input type="radio" name="rdo" value="volba">hodnota 1</p>
<p><input type="radio" name="rdo" value="volba2">hodnota 2</p>
<BUTTON TYPE=SUBMIT><b>Ok</b></BUTTON>
</form>

page2.php
----------
<?
session_start();
$prihl=$_SESSION['prihlasen'];
$vybrano=$_POST["rdo"];
?>

Zajimalo by me jestli je moznost nejak predat hodnotu prvku input type=radio a zaroven predat klic k session ,kde mam ulozene nekolik dalsich udaju

Predat samotny klic neni problem predat ale ta kombinace...



Zkousel jsem i varianty kdy, jsem do skryteho pole daval ID a pak je priradil na druhe strane do session_id, ale ani tahle varianta mi nevysla
$klic=$_POST["klicovepole"];
session_id($klic);

Mozna jde hodnota prvku radio nejak zapsat do sessionu bohuzel me nenapada jak(mozna jen tak ze by action forlmulare nesmeroval nikam, a tak ze bych dokazal zjistit hodnotu prvku radio,ale bzlo bz pak treba znovu jit na dalsi stranku pomoci dalsiho odkazu coz se mi nehodi)


Budu moc rad kdyz se k tomu nekdo vyjadri a predem dekuji za kazdou reakci ci tip.
Anonymní
Profil *
Netreba již odpovidat,problem byl jinde.Klic uz tudiz predavat sam nemusim a nechavam to na apachi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0