Autor Zpráva
RuThaN
Profil
No úvod chci říct, že to nemusí být nutně v php.. Dokonce by i stačil server, kterej by tuhle službu poskytoval u smsek do jde.. Ten mail mít předem vyplnění tělo(prostě to co bude zdělovat)
Stačí už to spustí událost, vstup na stránku onload a za podmínky, že podmínka bude splněna, konkrétně podmínka daná časem(if je utery osum večer, tak to sendni.. ). Úplně nejlepší by bylo nejen poradit, ale celý to napsat, nějak sem si na tom vylámal tesáky.
Yuhů
Profil
RuThane, nechápu vůbec druhou část dotazu o tom onload. Jestli to má být návrh řešení, tak není nic moc.

Na časované spouštení skriptů se na *n*xových serverech používá program Cron. Bývá u některých hostingů v ceně. Můžeš jím spustit odesílací php skript nebo jakýkoliv jiný program, kupříkladu program mail.

Windows na to časování taky mají nějaký bazmek, nemůžu si vzpomenout, nějaký Sheduler.
RuThaN
Profil
No mě nejde o nějakou masovost já to potřebuju tak jednou za tejden a jde o to aby to chodilo a až to bude chodit, tak si budu hrát s nějakejma kudrdlinkama..
V součastné době řešil jen chodí/nechodí, true/false..
Leo
Profil
No pokud umite poslat v PHP email, tak vam pak staci uz jen ten cron - proste vam na serveru spravce nastavi aby se spoustel treba skript posli.php opakovane v urcenou dobu. Leo
RuThaN
Profil
Yuhů: Tak sem te Sheduler hledal a nemohl o najít nevím kde přesně to hledat na ten můj problém by to asi stačilo a bylo by to jednoduší, než ukecávat správce serveru na wz.cz, tam by měli asi hnali..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0