Autor Zpráva
berkoff
Profil *
Ahoj, mam linuxovy server, je tam jen apac , a jeden disk naplnenej ruznejma vecma, a chtel bych pro uzivatele ze site udelat jakysi stahovaci server po lokale, ale aby se mi to nezhroutilo v den spusteni, chtel bych nejak pocitat pocet tcp spojeni, a podle poctu bud umoznit stahovani, nebo ne, mate nekdo skusenost?


apache 2.0, php 5,mysql k dispozici ..

diky za jakykoli link nekam, hledal sem na google ale prozatim bezuspesne ..
thingwath
Profil
Počty spojení se dají omezovat na několika úrovních mnoha způsoby...
berkoff
Profil *
dobre no, ja vim ze to je lamersky dotaz, ale snad se da pochopit o co mi jde ..:)
berkoff
Profil *
nemuzu tam dat na tvrdo treba 10 spojeni, pac po wifi to nekomu jede pomalu, nekomu rychle, nekdo ma accelerator, a tech spojeni udela vic, coz je zase nefer vuci ostatnim, docela me tohle zajima, a rad bych se v tom zdokonalil .. nechci s tim moc otravovat, jen proste netusim jak to vyresit v tom linuxu, abych dostal nejakou promennou do php, dal uz bych si poradil ..
thingwath
Profil
Ono to stejně bude nefér... to bych ani neřešil. No, každopádně, nenapadá mě jak to snadno z php počítat, nějak hezky.
berkoff
Profil *
echjo, dyz ja se nechci nechat ukecat na verlihub safra, nj, diky ja du patrat dal ...
berkoff
Profil *
by me stacilo i vedet pocet aktualnich uzivatelu, kteri jsou pripojeni pres http / 80 port na tu masinu ..
Anonymní
Profil *
netstat zobrazi prave otevrena spojeni, zakladni prikaz:

netstat -a -v -n | less
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0