Autor Zpráva
boss
Profil *
Zdravím

Mám jeden veľký problém a síce z inštaláciou týchto produktov skúšal som viacero možnosti ako
napr. PHP Home alebo EASYphp (ktory mam v súčastnosti) a taktiež som skúšal inštalovať
tieto produkty samostatne ale všetko zlyhalo ako som uz povedal v sucastnosti mam EasyPHP
.Problem je ze v poslednej verzii je PHP 4.xx a ja potrebujem mat k dispozicii PHP 5.Jedinym riesenim tu je asi nainstalovat samostatne php ,apache a mysql . ale to sa mi nepodarilo kedze apache som
nainstaloval ,php, a aj mysql .Problem bol ze som nemohol pripojit mysql a neviem preco,hlasilo mi tam neaku hlasku. Pomoze mi s tym niekdo?
Leo
Profil
Na zaklade tohoto popisu asi tezko... Leo
esemeska
Profil
Nemas zablokovany port? ...zkus vypnout nejaky program
paja a jaja
Profil *
Zkus napsat tu hlášku, ať se máme čeho chytit. Jinak instalovat triádu "napoprvé" chce trošku trpělivosti. To už znám a asi nebudu jediný... .-)
camus
Profil *
skus http://www.wampserver.com/en/index.php
Gekon
Profil
co takhle zkusit hledat? tohle je jedno z nejčastějších témat
boss
Profil *
camus

a ty to mas skusal si to ake to je prave to stahujem ale je tam php5 tak ak to nainstalujem
a pojde to v pohode tak to bude super ale pri mojom stasti:(
Odpis :)
boss
Profil *
Skusim najprv tu triadu na ktoru mi dal odkaz camus a ak to nepojde tak sa pustime do opisovanie problemu a vsetkum vdaka za odpovede (este ze su ludia ktory chcu pomoct:)
boss
Profil *
Skusim najprv tu triadu na ktoru mi dal odkaz camus a ak to nepojde tak sa pustime do opisovanie problemu a vsetkum vdaka za odpovede (este ze su ludia ktory chcu pomoct:)
boss
Profil *
Skusim najprv tu triadu na ktoru mi dal odkaz camus a ak to nepojde tak sa pustime do opisovanie problemu a vsetkum vdaka za odpovede (este ze su ludia ktory chcu pomoct:)
boss
Profil *
Skusim najprv tu triadu na ktoru mi dal odkaz camus a ak to nepojde tak sa pustime do opisovanie problemu a vsetkum vdaka za odpovede (este ze su ludia ktory chcu pomoct:)
Anonymní
Profil *
vdaka camus
stiahol som tie triady na ktore si mi dal odkaz a zatial to frci teda databazy idu server tiez a aj php admin este som nic neskusal robit s databazami ale mali by ist lebo s ato tak tvari tak diky moc vyriesil si moj zaciatocnicky problem .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0