Autor Zpráva
Lolita
Profil
BTW trochu dost OT, ale nevidel ste nekdo nekde formular s uploadovanim souboru a to tak, ze by se hned po vybrani souboru zobrazilo, ze se uploaduje s progressbarem a fakt se i upladl a po nahrani by se az odeslal formular [pri pridavani treba 10 10MB souboru by fakt posilani trvalo docela dlouho a tak bych nerad prichazel o data no ...]

-----
Mam nekonecne mnoho formularu kde kazdy ma nejaka data + 1 nebo 2 soubory k nahrani a kazdy tenhle formular ma navic 'podformular' s nekonecne mnoho soubory k nahrani, takze to muze byt opravdu hodne co pridat najednou ...
medden
Profil *
Niečo o tom písal Jakub: http://php.vrana.cz/zobrazeni-prubehu-uploadu.php
Lolita
Profil
To sice zobrazi prubeh, ale az po odeslani formulare, ja bych chtel spis aby se soubor zacal nahravat uz po tom, co ho uzivatel vyber ...

Moje teorie je asi takovle:
Musel bych asi mit pro kazdej upload vlastni form [takze strasne moc formu] a ty pak smerovat do nejakyho iframu, tam by se provedlo to nahrani a phpcku to pak misto toho file(tady je dalsi problem, ze by to byli formy zlastni a ne soucast toho hlavniho, takze ten by si to z nich tak musel nejak js nacucucat) poslalo neco jinyho, ale proste nenapada me jak zaridit to aby po nahrani to phpcko uz nedostalo file, ale treba jmeno souboru.

Asi je to tim, ze sem furt nenasel oficialni manual k js, tak sem na to lama.

EDIT:
Nebo snad kdyz budu nahravat treba 20 souboru, celkem treba 100MB postupne a zobrazovat pritom progressbar, tak to nevytimeoutuje?
krteczek
Profil
nejsem si jisty, ale tohle by byla docela dobrá uloha pro flash :-)
krteczek
Lolita
Profil
A je na to ve flashi nejakej navod pochypetelnej pro nekoho, jako ja? Pripadne neco uz hotovyho co staci jen nejak nahrat a lehce modifikovat a pouzivat?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0