Autor Zpráva
havlika
Profil
Zdravím.
Pomohl byste mi prosím někdo vytvořit formulář s PHP skriptem, který by mi odesílal obsah formuláře na mail? (havlika@seznam.cz)

Ve formuláři bych potřeboval políčka:

Jméno/Firma:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
ICQ:
Předmět:
Zpráva:
Příloha:

Doposud jsem podobný formulář provozoval přes MailForm.cz teť však potřebuji odesílat přílohy a MailForm tuto možnost neposkytuje. Od formuláře bych požadoval aby odeslal 3 přílohy najednou a aby se odeslal pouze tehdy,když jsou vyplněná pole Jméno/Firma: a pole E-mail: v opačném případě aby hodil hlášku že není vyplněné pole s (........).

Původní formulář vypadal asi nějak takhle.

Zdrojový kód měl:

<form action="http://www.mailform.cz/form.asp" method="post">

<input type="hidden" name="mailform_userid" value="xxxxx">
<input type="hidden" name="jmeno">
<input type="hidden" name="prijmeni">
<input type="hidden" name="email">
<input type="hidden" name="tel">
<input type="hidden" name="ICQ">
<input type="hidden" name="predmet">
<input type="hidden" name="zprava">
<div align="center">
<center>
<table border="1" width="560" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr>
<td width=560">
<div align="center">
<center>
<table border="0" cellpadding="5" cellspacing="0" width="100%" bgcolor="#E9E9E9">
<tr>
<td align="right" width="153"><font face="MS Sans Serif, Arial" size="1">Jméno / Firma :</font></td>
<td width="340"><input type="text" size="33" name="jmeno"></td>
</tr>
<tr>
<td align="right" width="153"><font face="MS Sans Serif, Arial" size="1">Příjmení :</font></td>
<td width="340"><input type="text" size="33" name="prijmeni"></td>
</tr>
<tr>
<td align="right" width="153"><font face="MS Sans Serif, Arial" size="1">E-mail :</font></td>
<td width="340"><input type="text" size="33" name="email"></td>
</tr>
<tr>
<td align="right" width="153"><font face="MS Sans Serif, Arial" size="1">Telefon :</font></td>
<td width="340"><input type="text" size="33" name="tel"></td>
</tr>
<tr>
<td align="right" width="153"><font face="MS Sans Serif, Arial" size="1">ICQ :</font></td>
<td width="340"><input type="text" size="33" name="ICQ"></td>
</tr>
<tr>
<td align="right" width="153"><font face="MS Sans Serif, Arial" size="1">Předmět :</font></td>
<td width="340"><input type="text" size="42" name="predmet"></td>
</tr>
<tr>
<td align="right" valign="top" width="153"><font face="MS Sans Serif, Arial" size="1">Zpráva :</font></td>
<td width="340"><textarea name="zprava" rows="5" cols="32"></textarea></td>
</tr>
<tr>
<td align="center" width="100%" colspan="2">
<p><input type="submit" value="Odeslat"><input type="reset" value="Vymazat formulář">
</td>
</tr>
</table>
</center>
</div>
</td>
</tr>
</table>
</center>
</div>
</form>
Peca
Profil
aby odeslal 3 přílohy najednou -jaké přílohy?
<input type="hidden" name="jmeno"> -k čemu to tam je?
Leo
Profil
Kdybyste se chtel neco sam naucit, nebo potreboval poradit s konkretnim problemem, tak najdete vetsi odezvu nez kdyz chcete aby za vas praci udelal nekdo jiny a jeste zdarma... Leo
havlika
Profil
Jo, to mi je jasné že kdybych se to naučil sám tak že mi spíš někdo poradí....
Mě by to i bavilo se to učit, jenže chodím do školy a učím se jiné věci a na PHP už nezbívá čas...¨
Přílohou myslím soubor.
K čemu je tam
<input type="hidden" name="jmeno">
netuším. Tento formulář jsem našel zde na diskusi a pouze si ho upravil. Byl jsem rád že šlapal.
sarus
Profil *
postup, ako upravit form na odosielanie suborov najdes v kazdej lepsej knihe o php
Sobieski
Profil *
Zkusil bych hledat v internetu po hotovejch skriptech v PHP.Je pomerne hodne stranek kde se takoveto formulare nabizi a volne k pouziti.Jediny problem je, ze malo v cestine.Trebe jako tady http://www.phparchiv.de/
Tomik
Profil
havlika
"Mě by to i bavilo se to učit, jenže chodím do školy a učím se jiné věci a na PHP už nezbívá čas..."
Já také chodím do školy, učím se a dělám spousty jiných věcí a na phpko mi čas zbyde, to je jen výmluva... :)
DoubleThink
Profil *
Thread byl přesunit do skupiny PHP - důvod vystihl docela dobře Leo

V souvislosti s tím byl velmi jemně přeformulován úvodní příspěvek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0