Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Mam web napr. o 50 strankach typu index.php?stranka=neco a tak mam vytvorena vsechna url na webu. pomoci mod_rewrite mi to bude prepisovat z www.neco.com/neco.html co mam u delat s temi odkazy, ktere uz ma na strance hoteve ? Vsechno prepsat na www.neco.com/neco.html ? Diky za radu
Leo
Profil
Ano. Leo
pan.kolouch
Profil *
Dekuji .. takze kdyz zacnu stavat novy web, tak bych mel zacit s .htaccessem, abych mohl hned psat "pekna" url ?
pmasarik
Profil
Ano presne tak, mod_rewrite to za teba neprepíše na stránke ono to robí len to, že s tej peknej adresy vycucne do jednotlivých GET premenných obsah.

Takže na stránke sú coolurl ale systém samotný pracuje ako keby tam boli tie GET premenné.
pan.kolouch
Profil *
A jak to funguje, kdyz chci predavat promenne, ktere nemusi byt zobrazeny v url ?
Myslim tim napr. www.neco.com/index.php?stranka=neco&parametr=3&dalsi=nevim a stacilo by mi aby uzivatel videl jenom www.neco.com/neco.html ?? To asi nijak nejde ze ? Jinak nebude pri zadani takoveto adresy mod_rewrite vedet, kterou stranku ma strcit ze ? Muselo by to byt www.neco.com/neco-3-nevim.html pokud to myslim spravne ?
drake127
Profil *
No dalo by se to poslat pomocí metody POST. Ale jde to? Mně se přesměrování postu nepovedlo.
pan.kolouch
Profil *
To prave potrebuju vyresit .. treba mam slozitejsi menu, ktere "rozbaluju" v php a pridavam si tedy do url parametry, ale pro uzivatel jsou k videni zbytecne. Jak to tedy provest aby videl napr. jen nazev stranky ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0