Autor Zpráva
Jeník
Profil *
Shanim co nejjednodussi eshop, s vyuzitim databaze. Na internetu jsem narazil na Zen Cart, Oscommerce, ale jsou moc slozite.. Dale jsem nasel temer vyhovujici jednoduchy Quick.Cart. Jedinou vadou ovsem je, ze nepotrebuje db a nejdou radit polozky dle ceny.

Nevite o necem podobne Quick.Cartu, ale s podporou db? klidne si neco doprogramuju
Geronimo
Profil
Mohu Ti nabídnout svůj vlastní;) S podporou db i řazením podle ceny...
24k
Profil *
hmm Geronimo, ukaz ... ja mohu zas naoplatku nabidnout FRS (fotbal. redakcni system) ;) taktez vlastni vyroba. Eshop se mi nechce delat
Axamith
Profil
To Geronimo : dej sem nějakou recenzi, ať je vidět, co to umí. Docela by mě to také zajímalo.
steww
Profil
24k: hod nejaky info o FRS, mam o nej zajem
Geronimo
Profil
Recenzi? Leda že bych si jí napsal sám:) Na jedno jeho použití se můžete podívat tady http://kacka.vprdeli.com/ ale ten chlap co to používá, tam má špatné kódování a celkově nepůsobí moc pěkně. Určitě není zdaleka dokonalý, ale tak něco to zase snad umí...
MioLaw
Profil *
QUICK.CART JE DĚRAVEJ JAK NECKY.. ZROVNA NÁM SERVER HACKLA NEJMENOVANÁ SPOLEČNOST Z TURECKA. TAK DÁVEJTE PROSÍM POZOR LIDIČKY. PŘÍPADNÉ DALŠÍ DOTAZY NA MIOLAW@GMAIL.COM. HEZKÝ DEN.

MIOLAW
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0