Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Vážení potřeboval bych poradit. mám dvě položky v SELECTU
---------------------------------------------------------------------- ---------
<select name="davka" onChange="zobraz(this.form);">
<option value="" selected></option>
<option value="kolo">Příjem</option>
<option value="loko">Výdej</option>
</select>
---------------------------------------------------------------------- ----------
Potřeboval bych aby se na formulaři, podle toho zda vyberu jednu, nebo druhou položku ze SELECTU , tak v další části kodu potřebuju vybrat položku z databáze.Nemůžu s tím nějak pohnout. Neporadíte ??
Peca
Profil
Pokud to chceš dělat pomocí JS, tak řešením bude AJAX.
juneau
Profil
pripadne jednodussi by bylo nacist si vsechny mozne polozky do JS poli rovnou a zobrazovat je podle toho, co je vybrano. To by se bez ajaxu obeslo, ale samozrejme hodne zalezi na pripadu. Tahat tisice radku by asi neobstalo.
Anonymní
Profil *
Né nebudu vybírat mnoho položek. Jedná se mi o 2 nebo 2 položky z jedné věty. Potom chci připočíst o jedno číslo více a uložit. No zkusím se stím nějak popasovat.
PuteR
Profil *
nebo si všechny možnosti vygeneruj na začátku a skryj to (display: none) pomoci javacriptu: document.getElementById('idecko').style.display='inline' nebo 'none'; pak skryvej a odhaluj potrebne elementy. Pripadne si vytvor js funkce at to je prehlednejsi. Takhle jsem udelal tohle: http://www.czechbritney.com/index.php?page=texty je to uz hodne stare a chce to predelat do Ajaxu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0