Autor Zpráva
anonym104__
Profil *
mozilla nepodporuje

<?php include "novinky_include.php" ?>

????????????????????????????????????????????????????????????? :(
anonym104__
Profil *
pro nazornost: www.majlont.cz... proc mi to nekdy funguje a nekdy ne? treba ta uvodni stranka je pomoci includy... ta jede jak ma, ale pak fotogalerie sou take pomoci includy a nenacte to nic... nebo menu je delano javascriptem a take nic... kde mam chybu? nevite nekdo? :(
Peca
Profil
include běží na serveru. To nepodporuje žádný prohlížeč, protože o tom ani neví.
anonym104__
Profil *
aha tedy je chyba jinde... je mozne ze je chyba v tom ze stranky nejsou validni? mam tam sice 140chyb :P (součet) jinak jich tam je cca 8, tak to zkusim napravit ale moc tomu nedavam
Peca
Profil
Chyba je v tom, že ty stránky prostě nejsou optimalizované pro Mozzilu. Tomu nepomůže ani validace.
anonym104__
Profil *
a jak se optimalizuji pro mozillu? :D
souki
Profil
include možná nejde proto, že tam nejsou závorky
Acci
Profil
souki
Závorky tam být nemusí, include není skutečná funkce ale jazyková konstrukce.
koudi
Profil
souki
Píšeš snad závorky i u echo? :)
souki
Profil
koudi
zblázněte se =) Tak píšu závorky i u include =) no a? Je to součást mojí image =)=)=)=)
Reznik
Profil
u include musim obcas pouzit pred nazvem souboru jeste ./ napr.:
<? include "./config.php"; ?>

záleží asi na serveru jestli je unix nebo windows.
Peca
Profil
Lidi, zkuste se nad sebou zamyslet... Jaký vliv můžou mít závorky u include na Mozillu? Kdybyste si to vyzkoušeli, tak zjistíte, že se stránky samozřejmě načtou, ale nezobrazí. To je ovšem problém html, css, js. Nebo si myslíte, že když server detekuje Mozillu, tak jí nic nevrátí?
Acci
Profil
Peca
Já jsem chtěl jen upozornit soukiho, že závorky nejsou nutností.

Samozřejmě, že ti fotografie nemůže fungovat, protože tam máš špatně napsanou cestu k obrázkům. Nemá tam být:
foto\dosavadni\tn_DSC_0184.jpg

ale má tam být
foto/dosavadni/tn_DSC_0184.jpg

Že to v IE funguje, je chyba, Mozilla (Firefox) se chová správně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0