Autor Zpráva
JPAS
Profil *
Dobrý den,

řeším jeden problém, mám jeden poměrně náročný kód (díky množství regulárních výrazů) a ten se proto nestačí vykonat, php vypíše chybu, že vypršel čas - kód zacyklený určitě není - když ho rozdělím na víc částí, tak funguje.

Neví tedy někdo jak zajistit, aby se kód vykonal?
Napadá mě na serveru nastavit delší čas pro vykonaní (hlavně ať to funguje i kdyby to trvalo dýl), ale k serveru přístup nemám. Pak tedy ještě výše zmíněné rozdělení kódu a skript volat víckrat (tedy jeho jednotlivé části).

Jestli někoho napadá nějaké řešení, prosím, podělte se o něj, díky za každý tip.
Acci
Profil
set_time_limit
JPAS
Profil *
Určitě zkusím.
JPAS
Profil *
No myslel jsem si že v mém případě to nepude, na serveru je zapnutý SAFE MOD, neví někdo ještě nějaký jiný způsob?
Leo
Profil
Napsat ten kod lip a optimalizovat, optimalizovat, merit, merit, Leo
Peca
Profil
To by mně zajímalo, jak může ten náročný kód dělat. To tam generuješ html, které má několik MB?
JPAS
Profil *
Ne, já vím cesta optimalizace... však taky už jsem to tak psat, aby to bylo co nejrychlejší.

Kód už jsem (tedy jednu kritickou část) několikrát přepisoval, takže teď ani nevím co jsem zkoušel, teď to vypadá, že je něco špatně, hm uvidíme. Jedno je jisté měl jsem kód který fungoval když dostal menší řetězec, ale vypsal hlášku když dostal delší (hláška o vypršení limitu).

Teď už sám nevím jak to vlastně je, ale budu si s tím muset pohrát. Díky za Váš čas.
Acci
Profil
JPAS
Třicet sekund je opravdu hodně dlouhá doba, když jsem počítal, tak vygenerování celé této diskuse do statických stránek a následné zabalení by zabralo kolem 50 sekund (kolem 40MB dat).
JPAS
Profil *
Už mi to jede... ale čím to bylo to nevím? Kód je stejný :-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0