Autor Zpráva
..Johny..
Profil *
Můžete mi prosím někdo darovat nebo zde zveřejnit scripty na nějaký jednoduchý fórum v kterém by šlo vyhledávat a podobně. Něco jako je zde. Zkoušel jsem něco napsat, ale SQL prostě nechápu a asi nikdy nepochopim, udělal jsem chat a inzerci, ale to ukládám do souboru a je to dalo by se říct primitivní. Nechci ze v budoucnu zabývat profesionálně tvorbou webu, takže mi stačí v m práci spíš základy, pracuju spíš s gafikou. Ale to fórum prostě potřebuju a sám to nedokážu. Moc díky.
tom000
Profil *
www.phpbb.com
..Johny..
Profil *
tom000-> Tak jsem se tam koukal, dokonce jsem našel to samé v češtině, ale pro mě jsou tahle fóra zbytečně složitá a to jak scripty tak vzhledově (funkčně). Potřebuju fakt něco jednoducháho, jak jena tom linku co jsem sem dával. Ale díky
Anonymní
Profil *
Tomu říkáš jednoduchý....?

Co www.blueboard.cz
finc
Profil
To, co jste sem poslal není forum, ale diskuze. Navíc to stránkování je naprosto šíleně udělané.
Jedno z nejlepších for je skutečně www.phpbb.com.
Přijde mi naprosto ignorantské říct, má to složité nastavení. Dá se v tom během pár minut (u někoho hodin) vcelku dobře vyznat a uzpůsobit forum svým potřebám. Graficky u funkčně.
Naprogramovat skutečně dobré forum s autentifikací uživatelů, administrační části, různé statistiky, apod. skutečně není pro začátečníka, ale jako výuka pro PHP je jistě lepší než příklady typu: "načti ze souboru prvních 10 písmen a zobraz je pod sebe", apod.
24k
Profil *
finc -> co se ti na strankovani u BB nelibi?
Jirka Kasík
Profil *
No jasně PHPBB je těžkopádný dynosaurus a rozhodně není naškodu se podívat po jiném řešení. A tím může být například PunBB http://www.punbb.org/
Ale ty spis - dle ukazky - hledas spise neco jako:
http://www.phpjunkyard.com/php-message-board.php
nebo
http://www.gerd-tentler.de/tools/forum/
24k
Profil *
Johny > muzu ti nabidnout toto http://eldragon.rjwebdesign.net/forum/
Behem 2 tydnu to budu predelavat pro PUBLIC LAYERS ;)
finc
Profil
to 24k: Proč mám stránkování 1-xxx, copak vím, co se skrývá na stránce 460? Stránkování by se spíše mělo použít jako 1 až 5 z celkem 50 předchozí - další, ne zobrazovat všechny odkazy pro LIMIT. Zabírá to zbytečně moc místa a je to naprosto k ničemu.
24k
Profil *
finc -> pokud jste se pozorone podival tak BB ma prave vyreseno strankovani ve smyslu
Zobrazeno 1/250 (cti 1 stranka z 250) a odkazy Dalsi | Predchozi
Imho to staci. Pokud clovek potrebuju neco lepsiho tak si to musi udelat sam a to jsme uz v jine sfere.
Jinak me se take nelibi pokud je pod forem ci guestbookem blok mnoha cisilek znazornujici jednotlive strany.
finc
Profil
to 24k: Aha, tak jsme se nepochopili, já mluvil o tom odkazu na diskuzi od zakládajícího uživatele tohoto vlákna ;)

Jinak musím souhlasit, když budu potřebovat forum a budu mít dostatek času, udělám si své vlastní. Výhody jsou jasné. Jednotní uživatelé pro web i forum + celková lepší implementace.
Tak je to ale stejné se vším, pokud mám svůj projekt a přidám do něj moduly, které nejsou z vlastních řad, budu muset upravit buď svůj projekt či danný modul. Většina webů to řeší tak, že forum mají úplně oddělené od webu. Hotových řešení je tolik, že málokdo má chuť dělat své vlastní. Přesto bych jednoduché forum určitě programoval sám.
24k
Profil *
Jako já ;), nejak jsem překonal odpor k PHP, dá se řícti ze PHP a jazykem SQL ziju a na web bych si nedal nic co sem si neudelal sam :-)
finc
Profil
Já ano, phpMyAdmin :)))
24k
Profil *
*LOL*
..Johny..
Profil *
Koukam, že jste se tu docela rozjeli, všem díky, už sem si našel co jsem potřeboval a už mi to i funguje, nebot to bylé velmi dobře popsané, tak i chápu jak to funguje a začínám si to upravovat k obrazu svému. Díky všem
DJ Miky
Profil
MiniBB - jednoduché malé fórum, taková alternativa k phpBB
Hally
Profil *
24k

Johny > muzu ti nabidnout toto http://eldragon.rjwebdesign.net/forum/
Behem 2 tydnu to budu predelavat pro PUBLIC LAYERS ;)


Mohl bys mi poslat to forum je super....

zdarzdar@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0