Autor Zpráva
Michal Škrabálek
Profil
V PSPadu existuje hezká možnost komprese html kódu. Na internetu lze najít nástroje na online kompresi (odstranění nedůležitých mezer) css a javascriptu. Existuje nějaké free řešení pro kompresi php kódu?

Své aplikace poskytuji více lidem a nelíbí se mi, že se může kdokoliv hrabat v mých zdrojácích. Vím, že odstraněním mezer se pouze zhorší čitelnost kódu, ale to ve většine případů stačí....
Peca
Profil
V PSPadu existuje taky hezká možnost přeformátováni html kódu, takže komprese nemá žádný význam.
A taky se v něm dají třeba odstranit konce řádků za středníkem apod.
Pokud si za ty aplikace necháváš platit, tak už to je tak trochu podvod, když ti platí víc lidí za něco, co už bylo jednou zaplacené, a navíc potom jsou stejně vlastníky toho kódu oni.
Michal Škrabálek
Profil
Peca: PSPAD umí přeformátovat HTML kód, ale neumí přeformátovat PHP. Pokud na PHP použiji přeformátování HTML, odstraní to spoustu částí kódu důležitého pro chod aplikace => defacto ji to zničí.

Nikde jsem nepsal o tom, že si za aplikace nechávám platit. A i kdybych nechával, nikde není psáno, že prodávám kód a ne pouze licenci na jeho užívání. Stejně jako ty nejsi vlastník softwaru, který právě používáš. Pokud by to byl podvod, podváděly by všechny firmy vyvíjející např. placené redakční systémy.

Ale to už jsme někde úplně mimo. Nevěděl by někdo o něčem, co opravdu umí komprimovat / přeformátovat PHP kód?
Tomáš Ptáček
Profil *
Z dotazu soudím, že Michalovi jde hlavně o zhoršení čitelnosti kódu člověkem. Na to může stačit zatemnit kód. Existují k tomu nástroje, tzv. obfuskátory. Google na takový dotaz vyhodí několik použitelných odkazů. Mimochodem, samotné téma zatemňování kódu může být docela zajímavé. Např. v jazyce C se s tím dá pěkně vyhrát.
Pokud jde ale vyloženě o kompresi PHP kódu, tak tam asi příliš neporadím.
ah01
Profil
Koukni na http://www.dgx.cz/trine/item/jak-zredukovat-php-skripty/category/php
fekal
Profil *
jasny kapo nenadelate nic cauky fantomas ha hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaaaaaa
libor hrabovsky
Profil *
vyste ale !!takovy capiny hm uzi te si rači zivot hoj
libor hrabovsky
Profil *
moje ajsikju nevi
joejoe
Profil *
zkus:
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=php+obfucator&lr=
YoSarin
Profil
Zase půlroku staré téma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0