Autor Zpráva
Kos
Profil *
Proč mi nefunguje toto ?

<?

include("../index_up.php");

?>

index_up.php mám o adresář výš, ale nefunguje mi to takhle.. když to dám do stejného adresáře a umažu "../" tak do jede.

Jak to můžu jednodušše udělat?

Díky moc
..Johny..
Profil *
Nejsem si jistej, ale zkoušel jsi obrácený lomítko?
Kos
Profil *
Ze 3 chyb, který mi to vypisovalo ubyla jedna. Takže to pořád nejde :o(

Warning: main(..\index_up.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/kvalitne.cz/s/sazky/analyzy/vypis.php on line 3

Warning: main(): Failed opening '..\index_up.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/kvalitne.cz/s/sazky/analyzy/vypis.php on line 3
PP
Profil *
Hod do scriptu pred include
echo getcwd()
a posli vypis
Kos
Profil *
Když jsem dal toto...

<?

echo getcwd();
include("../index_up.php");

?>

hodilo to toto...

/3w/kvalitne.cz/s/sazky/analyzy
Warning: main(): Unable to access ../index_up.php in /3w/kvalitne.cz/s/sazky/analyzy/vypis.php on line 6

Warning: main(../index_up.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/kvalitne.cz/s/sazky/analyzy/vypis.php on line 6

Warning: main(): Failed opening '../index_up.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/kvalitne.cz/s/sazky/analyzy/vypis.php on line 6
PP
Profil *
To len aby sme vedeli, kde sa nachadzame.
teraz napis kde sa nachadza index_up.php na ceste /3w/kvalitne.cz/....
, myslim celu cestu.
Kos
Profil *
Nevým přesně jak to myslíš.. ale index_up.php je jako soubor v rootu a adresář ANALYZE, ve kterem je vypis.php je jeden z adresaru v rootu
PP
Profil *
islo o to , ze getcwd ti ukazalo, aktualny pracovny adresar. Cize cesta k tvojmu suboru index musi byt napisana vzhladom k pracovnemu adresaru.

Nachadzas sa getcwd
Chces sa dostat k index_up.php
Napis cestu.
Kos
Profil *
index_up.php je o úroveň níže než adresáž ANALYZY, takže to asi bude /3w/kvalitne.cz/s/sazky

Je to tak?
Kos
Profil *
Ale i tak
<?

echo getcwd();
include("3w/kvalitne.cz/s/sazky/index_up.php");

?>

nefunguje :((
PP
Profil *
No podla toho co pises by mal byt zapis ../index_up.php v poriadku.
skus require_once namiesto include, ale chyba bude niekde inde.
Napis si cisty script len z funkciou include a daj ho do adresara analyzy.
Napr: include ('../test.php')
Do adresara sazky vloz script test.php s obsahom echo 'ahoj'
Napis ci ti to ide.
Kajman_
Profil *
Unable to access ../index_up.php

Máte správně práva?
Kos
Profil *
:)

Tak nakonec funguje to /3w/kvalitne.cz/s/sazky/index_up.php

... ale nechápu, proč nejde include("/index_up.php");

Nevíte proč?
djlj
Profil
Kos
Protože include("/index_up.php"); směřuje do nejvyšší složky, kde hledá index.php, který tam samozřejmě není, protože je na adrese /3w/kvalitne.cz/s/sazky/index_up.php :).
Zimoš
Profil *
nevite nekdo proc nefunguje tohle??? http://www.klublodenice.cz fsude jinde to funguje ale na tehle domene ne
djlj
Profil
Warning: include() [function.include]: Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /raid1/apachefiles/klublodenice/main.php on line 11


Chcete otevřít "" - tedy nic. Přidejte do kódu $page=$_GET['page'];

Příště si přečtěte i tu hlášku, kterou Vám to vypíše ;).
Zimoš
Profil *
No sem spis grafik nez programator... hlasku jsem si samozrejme cetl, ale i kdyz anglicky mluvim, moz sem z toho nepochopil... jinak diky zkusim a dam vedet
Kos
Profil *
djlj

Jenže pro mě to je nevyšší složka na freehostingu.. výš už se dostat nemůžu. To musím mít takhle napevno? To se s Include nedá udělat, aby to skočilo o úroveň výš?

Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0