Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Mám web, který používá modul mod_rewrite. Na lokále mi běží vše v pohodě, mám nastaven přepis adres v .htaccess .. když vše zkopíruju na hosting, přestane přepis fungovat. Provozovatel mi tvrdí, že mají mod_rewrite nastaven a že funguje, jen že mi tam chybí cituji: "nějaký konfigurační soubor" nevíte, kde by mohla být chyba ?? Děkuji předem za odpověď.
djlj
Profil
To by ti měl spíš poradit ten "provozovatel" ;).

Zkopíruj sem obsah souboru, takto, navíc bez křišťálové koule, ti těžko pomůžeme..
pan.kolouch
Profil *
jedna se o web www.tisek.cz

htacces je

RewriteEngine On
#RewriteBase /
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^page=([^&]+)$
RewriteRule ^index\.php$ %1.html? [R=301,L]
RewriteRule ^([^/]+)\.html index.php?rw=1&stranka=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^page=([^&]+)$
RewriteRule ^ukazfoto\.php$ %1.jpg? [R=301,L]
RewriteRule ^([^/]+)\.jpg ukazfoto.php?rw=1&foto=$1 [L,QSA]

a phpinfo je na www.tisek.cz/phpinfo.php
djlj
Profil
Hmm, u mě to bez problému funguje.. tak třeba poradí někdo jiný..
pan.kolouch
Profil *
no na lokale me to jede taky, ale na hostingu to nejede :-( tvrdi mi, ze chyba je u me, ale sami tomu asi taky moc nerozumi a ja taky ne .. tak se s nima ani nemuzu hadat, jelikoz nevim, kde je zakopany pes ..
pan.kolouch
Profil *
nikdo tedy neporadi ? :-(
fimmos
Profil
Zkus do toho .htaccess napsat nesmysly. Pokud Ti to potom vypíše chybu server, je tam podpora mod_rewrite a .htaccess.
pan.kolouch
Profil *
nesmysly typu "sdljkf;a 94u nd fnasdlfk " ? to jsem tam napsal a web normalne najede .. teda uvodni stranka .. ale prepis nefunguje . znamena to tedy, ze chyba je na hostingu ?
Kajman_
Profil *
Zkuste odkementovat RewriteBase, jak je v popisu ono příkladu napsáno.
fimmos
Profil
Mod_rewrite na tom serveru skutečně je, je uveden v phpinfo() v Loaded Modules u Apache.
koudi
Profil
>nesmysly typu "sdljkf;a 94u nd fnasdlfk " ? to jsem tam napsal a web normalne najede

Mod_rewrite tam sice je, ale nemůžeš si nastavovat .htaccess
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0