Autor Zpráva
stinky
Profil *
Mám nainstalovaný balík Xampp 1.5.1 a zničehonic se mi pokazil Apache. Včera jsem s ním ještě pracoval a dneska nereaguje. Když najedu na http://localhost tak mi to dlouho načítá a bez nějakého výsledku. Když Apache vypnu tak se mi při najetí na localhost zobrazí, že stránka je nedostupná. Zkoušel jsem Apache nainstalovat i jako servis, ale bez výsledku. Nechápu čím to je...než se pokazil tak jsem žádné nastavení neměnil ani neinstaloval žádný program. Stalo se mi to už poněkolikaté (dříve s balíčky PHPTriad a ApacheTriad). Zkoušel jsem i Xampp odinstalovat a nainstalovat nejnovější verzi...ta samá chyba. Dále jsem zkoušel nainstalovat i balíček VertigoServ 2.06...zase to samé. Dříve jsem to řešil reinstalací Win, ale teď na to nemám čas a zdá se mi to kvůli takové "hlouposti" zbytečné. Poraďte mi prosím jak to mám opravit. Pořebuji pracovat...
Anonymní
Profil *
Skus nainstalovat iba apache, nie cely balicek
stinky
Profil *
Nainstaloval jsem Apache/2.0.54 (Win32) a funguje. Jenže neumím nainstalovat PHP a další služby, které byly v balíčku:( Proč mi samostatný Apache jede a Xampp ne?:(
Icepoint
vlastne mam podobny proble (diskuse o jednu niz ...)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0