Autor Zpráva
Walter
Profil *
Nevite o nejake dobre ochrane proti spamu do navstevni knihy?
WanTo
Profil
Jak vypadá spam v tvé knize? Jeden účinný filtr mám, ale funguje jen na jeden druh spamu :-)
wizard
Profil
Nejlepší je udělat to nějakou logickou vychytávkou, třeba doplňování vět: Skákal ... přes oves
WertriK
Profil *
http://doublethink.cleverweb.cz/page3.html

hned druhy clanek
Leo
Profil
"Nejlepší je udělat to nějakou logickou vychytávkou, třeba doplňování vět: Skákal ... přes oves"

Coz narazi na to, ze ne kazdy musi treba i vseobecne znamou rikanku znat. Jako ta pani, co mela akustickou pamet a myslela si, ze Alibaba mel deset loupezniku. Leo
WertriK
Profil *
Ja teda na svych webech pouzivam jednoduchy priklad.
Pomoci fce rand(); vygeneruju dve cista max do 10 a vypisu napr;
10 + 7 = [ ]
Do dvaceti umi napocitat snad kazdy kdo nema palcaky, a pri nejhorsim je ve winech kalkulacka takze np.

Jako ta pani, co mela akustickou pamet a myslela si, ze Alibaba mel deset loupezniku.
To neznam ...
Tomik
Profil
Leo
ze Alibaba mel deset loupezniku
A neměl? :)
Leo
Profil
"Jako ta pani, co mela akustickou pamet a myslela si, ze Alibaba mel deset loupezniku.
To neznam ..."

To bylo v tv soutezi Milonar, vypadla hned na prvni otazce, ale jak byla slavna :-) Leo
wizard
Profil
Neřikejte mi, že ty čísla by robot nespočítal, kdyby chtěl někdo napadnout přímo Tebe. Pak je to těžký a pomáhá většinou až captcha. Nebo zkus vypsat náhodně tři věci a nech uživatele rozhodnout o tom, která z nich je největší.
Tomik
Profil
Leo
No, vzhledem k tomu, že ji tady nikdo nezná, tak asi moc slavná nebyla... :)
Tomik
Profil
Walter
Já používám třeba:

"Kolik má normální auto kol (bez volantu)?"
WertriK
Profil *
wizard
No jiste ze je spocita, ale zatim je jeste nespocital ;)

Tomik
Pocitas rezervu ?
Tomik
Profil
Tomik
Jasně, dvě. :)
koudi
Profil
Na jednom webu sem viděl poměrně zajímavou verzi captchy - prosté obyč. text třeba "tři osm dva" a do políčka se muselo napsat (nečekaně) 382. Poměrně jednoduché a účinné
DJ Miky
Profil
jeden blogger (teď si nevzpomenu jaký) má prostě pole a vedle toho: "Napište číslo pět" (třeba)...
Anonymní
Profil *
Opsání řetězce je velmi účinné a osobně jsem se nesetkal se žádným robotem kterému by stálo zato text hledat a opisovat. Rozhodně mu to nestojí zato v nějaké knize hostů.
Je úsměvné vidět knihu hostů s captcha, kde nejnovější příspěvek je měsíc starý. To je jako dřevěná chajda s pancéřovými dveřmi.
Tomik
Profil
DJ Miky
jeden blogger (teď si nevzpomenu jaký) má prostě pole a vedle toho: "Napište číslo pět" (třeba)...
Jirka Bureš - http://blog.converter.cz/
24k
Profil *
Muzu vedet proc tak slozite? Proc neco opisovat? Ja kdyz vidim takovy GB tak
zaviram web. Nestaci Selectbox (cti <select> ...) s otázkou jste BOT? Ano
(def.) / Ne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0