Autor Zpráva
laik
Profil *
Mám jednu stránku, na které si zákazník vybere zboží. U každého zboží je tlačítko SUBMIT. Název zboží se předáva jako skryté pole na další stránku, kde zákazník vyplní svoji totožnost. Název zboží se zde uloží do session a spolu s údaji o zákazníkovi je toto vše předáno 3. stránce. Zdejší PHP skript provede odeslání objednávky na příslušný e-mail. Zatím vše fungovalo bez problémů, ale nyní jsem obdržel objednávku, ve které chybí název zboží. Nyní se snažím dopátrat, jak je to možné. Tento jediný údaj byl předáván pomocí session proměnné, což jsem zatím považoval za spolehlivý způsob. Ale třeba se mýlím...
Hugo
Profil
Toto nebude problem sessions, ale je videt, ze mas spatne osetrenou kontrolu udaju, kdyz skript muze probehnout i kdyz nezna vse co potrebuje.

Tezko rict, kde je problem. Nechybi ti treba ten udaj v databazi?
Suta
Profil
Nemůže to být stejný problém, který teď řeším já, že zákazník dlouho vyplňoval formulář, mezi tím (někdy kolem 20 minut, ale možná se s tím časem pletu) dojde k automatickému odhlášení SESSION, a tím pádem je název zboží ten tam... ?

Jinak SESSION jsou (relativně) velmi spolehlivé.
laik
Profil *
je videt, ze mas spatne osetrenou kontrolu udaju
To je pravda. Kontrola je zameřena na údaje, které vyplňuje zákazník. Samozřejmě to tam dodělám, ale nějak mě nenapadlo, že takováto situace nastane, protože teprve výběrem zboží se zákazník dostane na druhou stránku.
zákazník dlouho vyplňoval formulář, mezi tím (někdy kolem 20 minut, ale možná se s tím časem pletu) dojde k automatickému odhlášení SESSION
Tohle přesně mě také napadlo, protože jak říkám, je to zatím ojedinělý případ.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0