Autor Zpráva
CrazyBet
Profil *
Psal jsem předešlý příspěvek o sázení, napadla mě jiná věc tak se ji pokusím vysvětlit. Mám takovej problémek, kterej ani nevim jestli je řešitelnej tak jak myslím.... Ale přeci jenom se ho tady pokusím napsat.

Mám stránky www.elitetip.dl.am, potřeboval bych abych mohl přes formulář, kam bych měl přístup po napsaní loginu a hesla, napsat nějaké údaje.

Ve formuláři by byly políčka např. Zápas, kurz, tip atd. asi přibližně 10 políček. Ty by se po vyplnění zapsali do souboru, textového nebo .dat souboru a postupně se vepsali do připravené tabulky na určité místo. Která by byla na jiné stránce.

Po otevření souboru .txt nebo .dat by byl html kód celé tabulky včetně dat které jsem zadal do formuláře.

Nevím jestli jsem to dobře popsal, kdyžtak to lépe vysvětlím na ICQ - mé číslo je: 213-362-368 - kde můžu poslat jak připravené tabulky, tak to celé vysvětlit úplně dopodrobna jak to myslím.

Každému děkuji za pomoc, moc bych si ji vážil... Děkuju...
Casero
Profil
já nefím proč, ale nejsou lepší database???
WertriK
Profil *
Casero
jsou

CrazyBet
pouzij databazi, se souborama jsou problemy daleko vetsi. A hlavne db naskyta mnoho moznosti vyberu a vubec funkci pro spravu dat.
CrazyBet
Profil *
já nefím proč, ale nejsou lepší database???

Jo možná jsou, jenže já potom stáhnu soubor .txt a potřebuju abych viděl úplný html kód... Proto mi asi DB bude prd platná, když tam budou jenom data...
24k
Profil *
z databaze si to vytahnes do HTML .. laicky receno ...
djlj
Profil
CrazyBet
Z databáze to můžeš taky vytáhnout jako texťák, stačí poslat správnou hlavičku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0