Autor Zpráva
Vlasta
Profil *
Titulek asi není zcela přesný - nevím, jak to líp nazvat :-)
Co potřebuji:
Mám nějakou stránku (jde o diskusní fórum) na cizím serveru. Bohužel tento server (velký) je na blacklistu našeho firewallu - takže tam nemůžu.
Chodím tam tedy přes anonymizér(y) - ale moc mi to nevyhovuje, on tu stránku dost mrší, nefungují některé javascriptové věci.
Rád bych si takovýhle "anonymizér" spustil na vlastním placeném placu, ale moc se mi nechce psát vlastní script - proč psát něco, co je nepochybně už napsáno
Mám k dispozici server s podporou PHP (3 i 4), MySQL... ne ale třeba https...
Neví někdo o osvědčeném scriptu pro tento účel?
Nepotřebuju žádnou anonymitu navenek - čistě jen to, aby to procházelo přes náš firewall, aby mi "špatnou" adresu nechytal...
A taky, aby to pokud možno zvládalo javascript - co jsem zatím zkoušel, mělo vždy problém...
Předem dík.
Acci
Profil
Možná by stačilo přes php to diskusní fórum vložit přes include
Leo
Profil
Nacteni je jednodussi cast - PHP skriptem posles HTTP pozadavek na cilovy server. Ale pokud by ti skript jenom pasivne nacetl obsah a poslal do prohlizece, tak prijdes o aktivni cast - kliknuti na odkaz by slo zase z tvyho pc na cilovy zakazany server. Takze bys musel udelat jeste presmerovani odkazu. Jen napad, nezkousel jsem nic takovyho, Leo
Leo
Profil
Pokud JavaScript posila nejake HTTP pozadavky (obrazky, presmerovani stranky, odesilani formularu) tak bys musel tim PHPkem modifikovat ten JavaScript aby to slo zase pres tvuj PHP.... Leo
Vlasta
Profil *
Ano - tak jak píše Leo... je mi vcelku jasné, co by se muselo udělat... modifikovat všechny odkazy na odpovědi, obrázky atd...
Jen zatím zkouším, jestli někdo o něčem hotovém neví... proč vyvíjet už případně vyvinuté - já zas tak moc to php neovládám, dalo by mi to hodně práce - a času je málo :-)
Vlasta
Profil *
Takže nic - začal jsem psát vlastní jednoúčelový script :-)
Jde to dost snadno - čtu přes to normálně - ale narazil jsem na následující problém.
Nové příspěvky se původnímu scriptu předávají z formuláře metodou POST.
Takže mám problém - ve svém scriptu příslušné proměnné chytím snadno - ale jak je, zatraceně, dál předat tomu původnímu scriptu zase metodou POST??? Když je dám jako parametry do adresy, jsou GET - a to původní script nevezme...
Jak z PHP odesílat parametry metodou POST???
Neví někdo?
mxp
Profil *
Na katedrala.cz mivali slusny anonymizer. Bohuzel ted uz mam zablokovanou i katedralu, ale treba to tam porad funguje...
Leo
Profil
"Jak z PHP odesílat parametry metodou POST???"

Stejne jako u GET - musis spravne poslat HTTP pozadavek, treba pres fsockopen, je na to i nejaky udelatko , hledej curl, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0