Autor Zpráva
repli
Profil *
Ahojte neviem ci to patri tu alebo inde

ale mam jeden velky problem potrebuje zakazat neako nech sa na ftp nedaju do urciteho adresara nedaju kopirovat niketore pripony /dakto utoci na ftp kde mam web stranku a kopiruje mi tam dookola trojskeho kona /

admin si mysli ze to je vdaka php ktore tam je nahodene ale ja mam skor pocit ze on je lamma a ma to asi derave neviem fakt v com to moze bit a roby to dbrutalny trafik prosim help ako by som zakazal kopirovat do adresara /datum/ subory .scr
WertriK
Profil *
Nemas nekde na PHP upload ? Protoze pres FTP je to pomerne zajimave, zkus zmenit FTP heslo ...
WertriK
Profil *
Teda, nemas nekde na strankach upload ?
repli
Profil *
ahoj nemam nic take mam tam iba php script a nic ine heslo na ftp menit neviem to je generovane na zaciatku a sklada sa z malych velkych a cislic take bludy a ono to dokaze zmenit aj atributy + vytťvorit dnu adresar a tak

akoze ja dost silne pochybujem ze to je vdaka php ale ked si to mysli admin tak preco nie
pomentalne pomazal vsetko co tam bolo naviac tomu adresatu som dal prava 444 a bude sa cakat

admin/ som premenoval na iny keby to vedle cez toto a mam tam este finkcne 2 php co su neskodne ale ked pojde prec aj tie

som zvedavy ako to dopadne za 2 dni trafic 4,5 gb :((((
krteczek
Profil
repli: repli pozor na to, je možné že toho trojana máš u sebe na disku, a vím o případu kdy člověk psal scripty a nahral je na web a ten parchant ty scripty upravil tak že při kařdempřístupu odesílal sam sebe
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0