Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Nainštaloval som si webspell na ic.cz a po inštalacii mi napisalo aj toto:

Warning: fopen(../_mysql.php) [function.fopen.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/ic.cz/a/agi-multiclan/root/www/install/step06.php on line 83
Writing to file failed. Please write your MySQL-Data to the _mysql.php manually.

Na stránky ani do administracie sa nemôžem dostať.
Čo to je a čo mam robiť? Dik.
Acci
Profil
Tak se zařiď podle toho, co ti napsal ta chybová hláška.
To je takový problém hledat? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=24 872
Szalinski
Profil
No velmi mi to nepomohlo, kde sa to nastavuje a ktore subory mam nastaviť?
Szalinski
Profil
Takže problem nebol v pravach ale v tom že v subore _mysql.php neboli nastavene pristupove informacie na databazu (password, host, database name). Už som to opravil a ide to.
Ni7R0
Profil
Problém v právech určitě byl, jen jsi to vyřešil alternativně, tak, jak říkala chybová hláška :)
Pavelik
Profil *
Hoj nakopiroval jsem si WEBSPEEL na ic.cz a hlasi mi to nekolik chyb musim nastavit nekde
prava k adresarum a ja nevim kde a jak to mam udelat porad te mi nekdo dik za kazdy ozvani
Masterbill
Profil *
Jak si do WebSpellu dát nějaký nový vzhled?
anonym
Profil *
jak jak!!!!!!!!!!!!!!!!! se to mohlo stát proč to prasklo mam celej život zkaženej ten bude platit jak mourovatej je mi 18 sem zrůda světa
Pavelik
Profil *
Do webspeelu novy vzhled? jo jde podivej na tohle delal jsem to sam a pouzil jsem webspeel
http://www.swat-team-gsg9.xf.cz/ good ne? postipne to budu vylepsovat
floutek
Profil
Zdar u webspellu mi nejde admincentre pise top error s databazi...nevite co stim treba nejak nastavit chmod nebo tak neco napiste mi na icq 315908054
dik
Anonymní
Profil *
Zdarec ... vubec nevim jak mam webspell sprovoznit :D sem asi uplna lama ... ! Nakopiruju jako celej webspell a taky tu php sablonu co si stahnu do ftp webzdarma ?? ... pak mi to hodi error: webSPELL version: 4.01.00 PHP version: 4.3.4 MySQL version:
ERROR: Can not connect to MySQL-Server For support visit webspell.org
Anonymní
Profil *
Odpoved trochu pozde ale jestli jeste mas problem kontaktuj me na icq 239-153-057
Zdarec ... vubec nevim jak mam webspell sprovoznit :D sem asi uplna lama ... ! Nakopiruju jako celej webspell a taky tu php sablonu co si stahnu do ftp webzdarma ?? ... pak mi to hodi error: webSPELL version: 4.01.00 PHP version: 4.3.4 MySQL version:
ERROR: Can not connect to MySQL-Server For support visit webspell.org
Anonymní
Profil *
Zdar nevíte jak zamezit na webspellu spamovani robota jak na comment a shotboxu pokud ano budu dluznik icq 320-890-939
frappe
Profil *
Ahoj , mám takový problém u novinek jdou v latest news furt dolů a dolů vůbec nemizí nevíte někdo co s tím ? viz. www.spiele-los.ic.cz
Strny
Profil *
Cest, potreboval bych poradit... aplikujem webspell na jedny stranky herniho klanu... a je tam problem s novinkama,, podle me je to problem! kdyz tam hodim zkusebni noviku ktera je mrte dlouha.. tak se tam vypise cela... a pak je pres celou hlavni straku a je dlouha jak zachodovej papir... jde mi o to jak se tady jde udelat.. ze se tam da maximalni pocet znaku... a kdyz je novinka delsi.. tak aby to udelalo neco jako "cely clanek" chapete snad.. proste nepotrebuju lovit nejakou novinku dole kdyz se zrovna nekdo rozepsal... diky za radu!
Roach1990
Profil *
cuz uz mam webspell nainstalovanej a su prihlasenej jko admin a jdou mi pridavat jen clanyk a FW ale nemuzu pridat squad jak ne to moje ICQ 366-170-684
BetaCam
Profil
Zdar nevíte jak zamezit na webspellu spamovani robota jak na comment a shotboxu pokud ano budu dluznik

1. Použij captchu.
2. Vymysli a nascriptuj vlastní ochranu.
3. Nepouživej WebSpell.
4. Nascriptuj si vlastní systém.
www.crash-clan.xf.cz
Profil *
pls mrknete je to udelany pomoci webspellu je to klanova stranka www.crash-clan.xf.cz
www.crash-clan.xf.cz
Profil *
www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz - www.crash-clan.xf.cz -
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0