Autor Zpráva
waterskier
Profil
Chtěl bych se zeptat jak udělat aby se před vložením příspěvku do návštěvní knihy nejdříve vyhledalo jestli už tento příspěvek (stejný text a uživatel) není náhodou už v databázi pokud ano zobrazit že to co dělá je spam a pokud ne tak příspěvek normálně uložit.
Casero
Profil
leda procházet ty starší záznami a postupně je kontrolovat...ale co když tam opravdu bude někdo chtít dat to stejné, jako třeba, takový čáastý je OK, nebo něco takovýho třeba už to tam bude a on nebude žádnej spamer
waterskier
Profil
no ja tam taky dám skontrolovat podle uživatelskeho jmena a textu který vložil a to že jednomu z tisice nepude podruhy poslat ano mě sere min než mazat každej den 2000 příspěvků vod nějakýho ******
waterskier
Profil
nenapsali byste mi prosím nějakej funkční kod já to totiž s databázema ještě moc neumim
WertriK
Profil *
waterskier
Spam se řeší pomoci textu v obrázku - "opište kód z obrázku", nebo pomocí logické otázky - "Jste robot ?" [ano|ne] [viz 24k :)].

To co jsi napsal se používá s píše k ochraně proti "vedlejšímu" učinku obnovování stránky po odeslání formuláře s tím že se kontroluje zda přidávaný přísvěk se nerovná poslednímu uloženému.
waterskier
Profil
nenapsali byste mi prosím nějakej funkční kod já to totiž s databázema ještě moc neumim
Peca
Profil
Stačí jednoduše nastavit v tabulce unique na autora a zprávu.
waterskier
Profil
mě ale příde že by to bylo docela votravný pokaždý když někdo píše do návštěvní knihy že by to po něm chtělo vypsat nějakej kod
waterskier
Profil
mě ale příde že by to bylo docela votravný pokaždý když někdo píše do návštěvní knihy že by to po něm chtělo vypsat nějakej kod
waterskier
Profil
mě ale příde že by to bylo docela votravný pokaždý když někdo píše do návštěvní knihy že by to po něm chtělo vypsat nějakej kod
waterskier
Profil
mě ale příde že by to bylo docela votravný pokaždý když někdo píše do návštěvní knihy že by to po něm chtělo vypsat nějakej kod
Casero
Profil
waterskier
tak teds jako chtěl ukázat ten spam?? :DD
RPG
Profil
waterskier
Ehm, jen mě tak napadlo, nepřidáváš si tam ten spam sám? :-)
waterskier
Profil
to nebyl úmysl mě se nějak sekl net fakt sory
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0