Autor Zpráva
pohoda
Profil
script 1 :
<?php

$to = "icic@azet.sk";
$extra = "Content-type: text/html; charset=windows-1250\n";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "Jméno: ".$jmeno."\nEmail: ".$email."\n Web: ".$web."\nText:\n".$text."";

mail ($to, $subject, $mess, $extra);

?>
Tento script mi nastavi spravne kodovanie.

script 2 :
<?php

$to = "icic@azet.sk";
$extra = "From: $email\r\nReply-To: $email\r\n";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "Jméno: ".$jmeno."\nEmail: ".$email."\n Web: ".$web."\nText:\n".$text."";

mail ($to, $subject, $mess, $extra);

?>
Ten mi zase zabezpeci, aby vyplnene pole mail sa zobrazoval ako adosielatel.


Ja chcem ale, aby bola splnena prva aj druha "sluzbicka". Ako spojit obidve scripty do jedneho?

Skusal som pouzit inu premennu, ale potom som ju uz nemohol pridat do funkcie mail.
DJ Miky
Profil
<?php

$to = "icic@azet.sk";
$extra = "From: $email\r\nReply-To: $email\r\nContent-type: text/html; charset=windows-1250\r\n";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "Jméno: ".$jmeno."\nEmail: ".$email."\n Web: ".$web."\nText:\n".$text."";

mail ($to, $subject, $mess, $extra);

?>

..chápu o co jde?
FantomX1
Profil
<?php

$to = "icic@azet.sk";
$extra = "From: $email\r\nReply-To: $email\r\nContent-type: text/html; charset=windows-1250";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "Jméno: ".$jmeno."\nEmail: ".$email."\n Web: ".$web."\nText:\n".$text."";

mail ($to, $subject, $mess, $extra);

?>

toto to vyriesi
pohoda
Profil
Ok, diki FantomX1, len nastala trosku mensia chybycka.
Po pridani
Content-type: text/html; charset=windows-1250 , (cize kodovania) mi v mailu nevypisuje jednotlive polozky (jmeno, email, web, text) pod seba ako to robilo pri
$extra = "From: $email\r\nReply-To: $email\r\n";.
A pritom mam v
$mess = "Jméno: ".$jmeno."\nEmail: ".$email."\n Web: ".$web."\nText:\n".$text."";
nastavene, aby sa polozky vypisovali pod seba.
tiso
Profil
miesto Content-type: text/html; charset=windows-1250 napis Content-type: text/plain; charset=windows-1250
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0