Autor Zpráva
lobsangg
Profil *
<pre>Nazdar, mam hlavni obsah stranky tahany z databaze.
zbytek je jen konstra xhtml kodu.
Chtel bych pouzit cachovani aby se to trosku zrychlilo nabeh, hlavne proto ze mam stranky umistene na relativne pomalem serveru.
Obsah tahany z databaze se ale muze kazdou chvili menit(pocty kusu produktu atd.)
Tak nevim co a jak mam nastavit.Poradite mi?(navod na jakpsatweb.cz i na php.vrana jsem cetl ale netroufam si.)
</pre>
Peca
Profil
Jak jsou stránky navštěvovaná? Jak je rozsáhlá databáze? Pokud nemají stovky nebo aspoň desítky přístupů za minutu, tak to snad ani nemá význam. Sql servery jsou dostatečně rychlé.
Jinak je řešení jednoduché. Když se něco v databázi změní, tak se prostě cache vymaže.
lobsangg
Profil *
Takze navrhujes co?Uz jsem rekl pocty kusu zbozi se meni relativne casto a ja si nedovedu predstavit ze kdyz neco nekdo "koupi" ja budu menit cache to abych si koupil tovarnu na kafe abych vydrzel nespat :D
Jak to tedy nastavit?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0