Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám dotaz. Fungovalo by takto tlačítko - volání JS. Potřebuju ho dát na více řádků a volat pokaždé jinej řádek do nového okna??
Jde mi o to, aby se mi do okna nahled predalo "evid" a tam si z db vyberu příslušnou větu. Díky za pomoc
------------------------
for($i=0; $i<$pocet; $i++):
echo "<TR>\n";
echo "<TD>".mysql_Result($result, $i, "prijmeni")."</TD>\n";
echo "<TD>".mysql_Result($result, $i, "jmeno")."</TD>\n";
echo "<TD><FORM ACTION=onclick='window.open('nahled.php','_blank', 'width=200,height=100,left=300,top=300')'>
<INPUT TYPE=HIDDEN NAME=evid VALUE=".mysql_Result($result, $i, "evid").">
<INPUT TYPE=Submit VALUE=Prehled title=Prehled evidence v novem okne></TD></FORM>";
echo "</TR>\n";
endfor;
djlj
Profil
Místo onclick použij onsubmit a to action oddělej.
Anonymní
Profil *
Ještě mám dotaz. Jde nějak v tom cyklu načítání z DB předat "evid" na každý řádek a po otevření okna
tuto proměnnou předat přes URL do nového okna.Nějak se mi to nedaří.Jinak okno se otvírá. Děkuji
---------------------------------------------------------------------- ----
echo "<TD><FORM onsubmit=window.open('nahled.php?evid=$evid','_blank','location=yes,sc rollbars=yes,resizable=yes,width=840,height=850,top=20,left=20')>
djlj
Profil
Anonymní
Nechápu, zkuste sem poslat větší část kódu.
Anonymní
Profil *
Tady je celej cyklus. Data se mi do řádku načítají správně, ale chtěl bych do každého řádku do "$evid" dostat ten správnej údaj
Po kliknutí se nové okno otevře, el prázdné. Po zavření a kliknutí na tlačítko se ukáže předchozí číslo EVID.
Děkuji
----------------------------------------------
for($i=0; $i<$pocet; $i++):
echo "<TR>\n";
echo "<TD>".mysql_Result($result, $i, "prijmeni")."</TD>\n";
echo "<TD>".mysql_Result($result, $i, "jmeno")."</TD>\n";
echo "<TD><FORM onsubmit=window.open('nahled.php?evid=$evid','_blank','location=yes,sc rollbars=yes,resizable=yes,width=840,height=850,top=20,left=20')><INPU T TYPE=HIDDEN NAME=evid VALUE=".mysql_Result($result, $i, "evid").">
<INPUT TYPE=Submit VALUE=Prehled title=Prehled evidence v novem okne></TD></FORM>";
echo "</TR>\n";
endfor;
djlj
Profil
Anonymní
A co je ten "správný údaj"?!
Anonymní
Profil *
Ten správný údaj je defakto pořadové číslo, která mi vytváří identifikaci té dané věty v tabulce. A protože se mě neprokopíruje do EVID, tak po otevření okna tam nic nemám
djlj
Profil
Anonymní
A co Vám brání proměnné $evid nějaké číslo nastavit?
WertriK
Profil *
Co treba takto :

for($i=0; $i<$pocet; $i++):
echo "<TR>\n";
echo "<TD>".mysql_Result($result, $i, "prijmeni")."</TD>\n";
echo "<TD>".mysql_Result($result, $i, "jmeno")."</TD>\n";
echo "<TD><FORM onsubmit=window.open('nahled.php?evid=".mysql_Result($result, $i, "evid")."','_blank','location=yes,sc rollbars=yes,resizable=yes,width=840,height=850,top=20,left=20')><INPU T TYPE=HIDDEN NAME=evid VALUE=".mysql_Result($result, $i, "evid").">
<INPUT TYPE=Submit VALUE=Prehled title=Prehled evidence v novem okne></TD></FORM>";
echo "</TR>\n";
endfor;
Anonymní
Profil *
To je ono. Maká to tak, jak potřebuju. Moc děkuju za pomoc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0