Autor Zpráva
h13
Profil *
Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti s programováním pokladních systémů... Nejde mi o vytvoření, ale spíše o to, jakým způsobem musí dle zákona fungovat...Zda je možné jej vytvořit samostatně nebo se musí zakoupit u nějaké firmy, která má např. nějaký certifikát.

Konkrétně mi jde o restaurační pokladní systém...Jak ho v php vytvořit, to bych věděl? Nevím však, co musí splňovat, a zda je možné skloubit pokladní systém v php a tisknutí na pokladní tiskárnu? Jak vyřešit případnou fiskální paměť (zda stačí mít pouze fiskální tiskárnu), atd.

Díky moc
WertriK
Profil
Jak ho v php vytvořit, to bych věděl?

No nevím jak ostatní, ale já nevím jestli by jsi to věděl. To musíš vědět sám.

Na ostatní bych se poptal spíš někde na úřadě, či rovnou v nějaké vývojářské firmě.
H13
Profil
Pro všechny hledače chyb opravuji:

Jak ho v php vytvořit, to bych věděl. (píšu deseti a velmi rychle a předpokládám, že v diskusním fóru nejsou zase tak důležité překlepy a chyby, důslednou kontrolu svého textu si užívám někde jinde : - ) )

Konkrétně pro WertriKa

Na úřadě: myslím, že paní za přepážkou mi asi nebude schopna vysvětlit principy fungování fiskální tiskárny, tisku pomocí php, atd.

Ve vývojářské firmě: tam mi spíše nabídnou hotové řešení, ale aby mi někdo z vývojářské firmy vysvětloval jak dělá svý programy, no nevím?


Pro všechny ostatní:

Zajímá mě zkušenost ostatních
Korči
Profil *
Zdar, pokud by to bylo stále aktuální, tak mi bylo řečeno, že paragon může tisknout tiskárna, dokonce tam nemusí bejt ani razíko (samozřejmě za předpokladu, že potřebný údaje sou na tom paragonu někde uvedený) a stačí to podepsat.
Pokud by vešel v platnost zákon o registračních pokladnách, tak je všechno v kelu a museli bysme si koupit ony univerzální certifikovaný pokladny s tzv. fiskální pamětí. Zakoupení samotný fiskální paměti a její připojení na soukromej pokladní systém údajne nebude možný. Ale snad naši politici tudle hrůzu nedopustí.
Já mám trochu jinej dotaz. Nemáte někdo náhodou zkušenost s obsluhou pokladní tiskárny Star SP300? Moc se mnou nechce kamarádit.
H13
Profil
díky za info
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0