Autor Zpráva
Leinad
Profil *
Kde může být chyba, není-li php na localhostu interpretován. Dám-li si v prohlížeči zobrazit zdroják, dostanu např. <? include "databaze.php";>
<HTML> ... Jiné PHP soubory na stejném serveru fungují správně. EasyPHP 1.8.0.1 Dík
Leo
Profil
Co treba <?php a ?>

Leo
mig
Profil *
A když zkušíš tohle?

<?php

echo "ahoj";

?>
Leinad
Profil *
mig - na ten jeden soubor nepomáhá. V ostatních funguje <? i <?php
tiso
Profil
skús pozrieť či má naozaj príponu php a či náhodou nemá v názve diakritiku alebo medzery alebo veľké písmená...
djlj
Profil
V php.ini změň
short_open_tag = Off na short_open_tag = On
Leo
Profil
"V php.ini změň short_open_tag = Off na short_open_tag = On"

To bych nedelal. Leo
djlj
Profil
Leo
Proč?
tiso
Profil
...já to vím, mohu prozradit? (Hujer)
Hugo
Profil
djlj

1) Pokud budes pouzivat <?, tak nemas zarucene, ze to pobezi na vsech serverech

2) Jsou problemy s xml
djlj
Profil
Hugo
Aha, no tak to vím a zrovna tohle mi vůbec nevadí...
WanTo
Profil
Setkal jsem se s problémem, kdy server (myslím, že to byl taky EasyPHP) neinterpretoval PHP skript zakódovaný v utf-16. Prostě ho jen odeslal jako HTML stránku. Mám takový pocit, že tam byl ještě nějaký problém s PHP designerem.

Nic víc ti k tomu neřeknu, protože nic víc nevím :-)
Hugo
Profil
djlj

No me osobne vadi hlavne bod 1. Kvuli jinak nastavenemu serveru menit x souboru je opravdu kravina, lepsi je psat tak, aby to bezelo vsude.
djlj
Profil
Hugo
Já nejsem nikde na hostingu, takže si to nastavení sám rovnou změním ;). Ale z principu máš pravdu.
Hugo
Profil
djlj

Nojo, pokud jedes na jednom stroji, tak je to pohoda. Ale ja hostuji na rel. velkem poctu stroju (na vetsine nemam adminovska prava), takze radsi pisu co nejuniverzalneji.
Leo
Profil
"Pokud budes pouzivat <?, tak nemas zarucene, ze to pobezi na vsech serverech "

co horsiho - v pripade, ze tam short tags nemaji povolene tak se vas ZDROJOVY php kod dostane kazdemu do ruky... Leo
Hugo
Profil
Leo

To je takova tresnicka na dortu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0