Autor Zpráva
pitomec
Profil
Ahoj,

existuje pls. funkce na export databaze ze by to automaticky ulozilo obsah databaze do souboru backar.sql
koudi
Profil
v php ne (respektive neni žádná 'vestavěná'). Pokud můžeš v php volat systémový příkazy, tak tuším mysqldump, ale to stejně běžně neni povolený.
eurolike
Profil
já bych to řešil spíš tak, že bych si udělal select všech dat z databáze a pak je jen v nějakym formátu jednoudšše uložil do souboru (oybč texťák nebo s příponou sql - to už je jedno :)
pitomec
Profil
to bych chtel...
pitomec
Profil
ale jak?
WertriK
Profil
Kdyby jsi se trochu zajimal tak te trkne, ze to ma phpmyadmin -> stahnes si ho -> mrknes do zdroje a vis hned.
pitomec
Profil
to jsem udelal a tam se proste nevyznam :(((
mila
Profil
Kdyby jsi se trochu zajimal tak te trkne, ze to ma phpmyadmin -> stahnes si ho -> mrknes do zdroje a vis hned.
Tak tohle jsem zkoušel, ale než bych to pochopil, to si to rychleji napíšu sám:)
Vím že v manuálu v komentářích (už nevím ale k jaké fci, někde u mysql) je spousta podobných skriptů...
pitomec
Profil
Kdyby jsi se trochu zajimal tak te trkne, ze to ma phpmyadmin -> stahnes si ho -> mrknes do zdroje a vis hned.
Tak tohle jsem zkoušel, ale než bych to pochopil, to si to rychleji napíšu sám:)
Vím že v manuálu v komentářích (už nevím ale k jaké fci, někde u mysql) je spousta podobných skriptů...


Pls. a neprogramoval(a) jsi neco takovyho?...
Hugo
Profil
A proc nezkusis google

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&q=php+mysql+backup
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0