Autor Zpráva
Frank
Profil *
Zdravím.
Nevíte někdo jakým způsobem upravovat již existující PDF soubory (šablony), resp. dosazovat do nich data? Používají to velkoobchody pro online generování faktur. Na řešení jsem ale zatím nepřišel. Vytvoření nového PDF nepřipadá v úvahu.
Děkuji za odpovědi.
Hugo
Profil
To zalezi hlavne na tom, jak je ten dokument vytvoreny. Muzes si to rozparsovat a doplnit informace tam kam potrebujes. Pohledej na googlu, imho by to nemelo byt moc tezke.
Hugo
Profil
Frank

Resp. tezke to asi bude, pokud je to pdf vytvorene programem typu acrobat distiller.
Frank
Profil *
Hugo: Jako šablonu mám vyexportovanou složenku z programu Form Assistent. Co potřebuju je zaměnit text na složence v podobě <%neco%> za údaj vytažený z databáze. Zkoušel jsem si soubor otevřít (file_get_content) a zaměnit texty. To se povedlo, ovšem jenom v jedné části. Zbytek zůstal nepozměněn. Proto se ptám na alternativní cestu...
Hugo
Profil
Frank

Nojo, to mas napsat hned. Pouzij napr. funkci Preg_Replace(). Viz. manual
Frank
Profil *
Jasně, zkoušel jsem něco podobného, ale jde o to, že ty texty v druhé části PDF nejsou přes file_get_contents čitelné. Takže mi ani preg_replace nepomůže :-\.
Hugo
Profil
Pokud nedodáš víc informací, tak ti asi nikdo nepomůže.
Frank
Profil *
Hugo: Ta šablona je na této adrese. Když jsem to zkoušel, podařilo se mi upravit pouze levou část té složenky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0