Autor Zpráva
none
Profil
Da sa udělat to že když mam návštevní knihu s použitím mysql a chci ji přeměnit na knihu s databází která mi to bude posilat třeba do book.dat?jak se to da udělat?dekuji.
Leo
Profil
Co? MySQL je taky databaze, Leo
none
Profil
Sorka ja v php nejsem znalec nevim jaky to ma přesny nazev sql nebo co.jen chci přeměnit knihu ktera to neodesilá do databáze ktera je na hostingu ale do moji databaze <do mojeho souboru book.dat.
Honza Hučín
Profil
S tím může být problém, protože by skript z jednoho serveru chtěl přistupovat k databázi na jiném serveru.
Viz též
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=28 03
Leo
Profil
Pokud ta cilova databaze bude na tvem pc, tak si proste nastavis prava pristupu. Pokud bude nekde na webhostingu tak mas opravdu problem, Leo
none
Profil
No takže to nepude? protože ja bych tu knihu nasmeroval na book.dat a všechno bych to hodil na hosting zkoušel sem to ale nejde to.
krteczek
Profil *
no jestli jsem to pochopil tak ti jde o to aby kniha návštěv nepoužívala databázi, ale zápis do souboru. tohle momentálně řeším, knihu která bude mít zápis do souboru, a funkce knihy s databázi, výpis po 20 prispevcích, mazání nevhodných prispevku pomocí weboveho rozhraní, popřípadě další fce(editace nabídky menu). kniha je už funkční, je na
téhle adrese k vyzkoušení
momentálne řeším administrátora, jeho prihlášení už mám, ted resim jeho vytvoření...
krteczek
none
Profil
No Tadyje kniha ktera sloužila k tomu že přispěvek odeslala sql ale ja jsem ji přesměroval na book.dat a ted nefunquje co s tím?Poradte mi jak ji zfunkčnit?prosim
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0