Autor Zpráva
StandaF
Profil
Nevedel byste někdo o nejakem wysiwyg editoru pro php? - odpovedi tu byly typu, ze zadny neexistuje...
Nejdrive asi bude lepsi, pokud Vam predlozim co me trapi -
1) neumim html / php / zadny jiny jazyk (prosim bez prispevku typu "tak se to nauc" - z rozsirenych duvodu nemohu....)
2) dostal jsem verejnou adresu a zacinam se zajimat co musim mit pro svuj "server"
3) chtel bych nejak vytvorit nasledujici:
www stranky (z frontpagem a xarou celkem umim - v html jsem stranky jiz vytvoril) v php - v ruznych for jsem vyrozumel, ze to je nejlepsi....
- stranky by mely umet - prihlaseni/odhlaseni uzivatele, administrace - zakazani vstupu, povoleni, uz. skupiny... (jako ve foru PHP)
Download souboru na mem hdd (pod jmenem a heslem). Mail, forum (mam forum zvlast - phpBB - na wz, ale bylo by super spojit me stranky s timto forem...). Stranky by meli umet rutne vychytavky jako navstevni kniha, pocitadla.... apod...

taky jsem se chtel zeptat, zda nekdo nevi, jestli je mozne v PHP sehnat nejaky skladovy system, ve kterem by se dalo zapisova, tridit, vyhledavat zadavane zbozi.... - to je pro kamarada a me by to taky zajimalo....

A jeste jeden problem - anglicky umim velice malo....

Jako reseni vidim nadale pouzivat frontpage a ostatni jednoduche programy a toto vse se pokusit v nich udelat nebo sehnat nejaky ten PHP wysiwyg - pry existuje neco pod frontpage, ale bylo to anglicky, tak jsem to neprecetl - [url=http://www.totalpconline.com/phprocketaddin/[/url]





Diky za co nejvic prinosnych reakci....
djlj
Profil
"Nevedel byste někdo o nejakem wysiwyg editoru v php? - odpovedi tu byly typu, ze zadny neexistuje... "
Ty odpovědi nebyly až tak moc od věci. V PHP se prostě WYSIWYG udělat nedá.
djlj
Profil
Aha, vy asi myslíte wysiwyg editor na psaní php scriptů... v tom případě MOŽNÁ něco takového je, ale popravdě bych se tomu vyhnul velkým obloukem :).


"Download souboru na mem hdd (pod jmenem a heslem). "
K tomu Vám stačí veřejná IP adresa.


"rutne vychytavky jako navstevni kniha, pocitadla", "prihlaseni/odhlaseni uzivatele, administrace - zakazani vstupu, povoleni, uz. skupiny"
Na netu je nepřeberné množství scriptů...
gorath
Profil *
zkuste phprun... http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/ostatni/php-runner/? g[hledano]=phprunner&g[oz]=3.1.1
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0