Autor Zpráva
arcadosi
Profil
<?php
$file = $_POST["file"];
// set up basic connection
$conn_id = ftp_connect("192.168.44.10", 21);
if(!$conn_id){
echo '$conn_id';
} else{
// login with username and password
$login_result = ftp_login($conn_id, mp3, kryha);
if(!$login_result){
echo '$login_result ';
} else{
// try to upload $file
if (ftp_put(...)) {
echo "<br>Successfully uploaded $file\n";
} else {
echo "<br>There was a problem while uploading $file\n";
}
}
}
// close the connection and the file handler
ftp_close($conn_id);
?>
a neide mi to, neviem co mam ake hodnoty zadat do funkcie ftp_put();
prosim poradte mi
Leo
Profil
Co to cele ma delat? Leo
arcadosi
Profil
cez FTP to ma uploadnut subor na server.
djlj
Profil
neide mi to, poradte mi
Zkuste blíže popsat problém...
Leo
Profil
Tak uploadnout (z html stranky, pres formular) nebo pres ftp? To jsou uplne ruzne veci. Pokud pres ftp, co tam dela to $_POST? Leo
arcadosi
Profil
ja som chcel, ze niekto si vlozi subor pomocou inputu do formulara potom da odoslat a cez FTP mi to uploadne subor na server
nefunguje to tak ?
djlj
Profil
neviem co mam ake hodnoty zadat do funkcie ftp_put();
http://cz2.php.net/ftp_put
ftp_put ( resource ftp_stream, string remote_file, string local_file, int mode [, int startpos] )

Ale na lokální IP 192.168.44.10 vám z internetu těžko někdo něco uploadne ;).
arcadosi
Profil
akoze na tej stranke som bol, www.cz.php.net ale proste mi nejde ten skript tak preto pisem, ze neviem co tam adat, lebo mi tam pise vadu ci co, proste to nefacha
djlj
Profil
arcadosi
Ano, a v tom manuálu (pokud byste se tam podíval) je napsané, co tam máte dát a já vám to sem dokonce vypsal. Tak ještě jednou:
ftp_put ( resource ftp_stream, string remote_file, string local_file, int mode [, int startpos] )
arcadosi
Profil
proste mam vyplnene argumenty a mi to itak neide, mohol by si mi jednoducho napisat nejaky skript s uploadom suboru cez teda ze vo formulary zadam subor a cez FTP ho to uploadne?
dik
Leo
Profil
"ja som chcel, ze niekto si vlozi subor pomocou inputu do formulara potom da odoslat a cez FTP mi to uploadne subor na server nefunguje to tak ?"

Ne, nefunguje. K prenosu na server staci samotny upload bez ftp. Pokud byste chtel trval na prenosu pres ftp, tak nepouzivejte upload, ale nejaky ftp klient (treba Total Commander). Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0