Autor Zpráva
ZIMINIX
Profil
Potřebuji do svého redakčního systému zabudovat proklikávací menu(doufám, že víte co to tak zhruba je). Jenže problém je v tom, že se mi nějak nedaří to menu udělat.

V databázi mám tabulku se sloupci id, nazev, zavislost. Při prvním najetí stránky by se měly vypsat jenom hlavní kategorie. Když někdo na nějakou klikne, tak by se mu měla znovu načíst stejná stránka, ale s tím že v GETu bude ID té kategorie na kterou klikl. A pod ní by se potom měly vypsat její podkategorie (podle toho ID v GETu). A pak by zase kliknul na podkategorie a ta by se zase "rozbalila"...

Snad chápete s čím potřebuji pomoct. Menu které se najede komplet rozbalené se mi už pomocí rekurze podařilo udělat. Ale s tímhle postupným už si opravdu nevím rady. Moc děkuji za každou odpověď která mi pomůže.
Jan Tvrdík
Profil
tak hoď do dotazu WHERE a vyber jen ty podkategorie, které jsou v dané (IDéčkem) kategorii.
ZIMINIX*
Profil *
Já jsem to asi zapomněl uvést, ale v tom menu by mělo být neomezeno podkategorií. Takže když někdo bude v 10.úrovni, tak by se měly vypsat i ty nad tím ne?
WanTo
Profil
Tak si u každé kategorie ulož její ID a ID té kategorie, ve které se nachází. To samé s odkazy. Pak si napiš nějakou rekurzivní funkci, která bude chytře tahat kategorie a odkazy z databáze.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0