Autor Zpráva
24k
Profil *
Zdar,

pujdu rovnou k veci, nevim jestli se s tim nekdo setkal, ja poprve v zivote a nevim si moc rady. Pres rok mi v poradku jede muj web (www.pesonline.info) a nyni po navratu z dovolene jsem si vsiml urcite chyby.

Chtel jsem do databaze zapsat 1x radek , klasika insert into ...() () a v databazi se mi ukazaly radky 3x!, vsecko jsem si zkontroloval, nikde zadny cyklus. Sakra cim to muze byt rikam si. Onen insert jsem posouval po celem indexu, az jsem ho nechal hned po pripojeni k DB. Stale se zapisujuji 3 radky. prvni dva maji stejny cas, ten treti o 1 unixove cislo vetsi.

Pouzivam rewrite mod. Na localu mi vse funguje bez problemu, a mam proste pocit, ze server nejak cykli. Je mi jasne ze mi webhoster rekne ze je chyba u me. To beru, ale melo by se to chovat trosku logicky.

Mel nekdo podobny problem?
Leo
Ono bez kodu tezka rada :-) Kouknete do rewrite logu, docasne rewrite mod vypnete, oslovte skript primo, aby se mod rewrite pravidlo neuplatnilo, atd. Leo
24k
Profil *
no jako nevim co sem mam davat za kod :) ten web ma nekolik tisic radku kodu. Nicmene zjistil jsem, ze kdyz vymazu htaccess s RW pravidly, a pouzivam stare "PHP" odkazy typu ?secti=4&pg=33&user=320 , tak uz to zapise normalne.

Ok, mam asi chybu v pravidlech. Ouha, vymazal jsem vsech 14 pravidel, a nechal tam pouze jedno na zkousku.
( RewriteRule ^([0-9a-z-]+)/([0-9a-z-]+)/?$ /index.php?secti=$1&pg=$2 [L,QSA] # 2 url )

a ono si to vesele cykli dal.

Takze je chyba u me nebo u hostera?
Leo
Samozrejme chyba u vas, webhosting nemuze za vase prepisovaci pravidla, Leo
24k
Profil *
Leo, ted ale trosku lzete ne?

S temito pravidly to jelo jak jsem rekl pomerne dlouhou dobu (temer rok), na localu to funguje. A pote co se vratim z dovolene, to blbne. A chyba je u me?
Leo
Pokud pisete, ze to funguje kdy mate vypnute htaccess nebo pouzivate primy odkaz, tak je v pravidlech pro mod_rewrite, ne? Ty jste pridaval vy, ne spravce webhostingu? A vyprosil bych si nazyvat me lharem. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.