Autor Zpráva
temistokles
Profil
je mozne vypnut safe_mode? stacilo by v mojom pripade lokalne, pre jediny skript. ak ano, ako na to?
koudi
Profil
Na localu si to vypnout můžeš, na hostingu (pokud neni tvuj) ne. Můžeš požádat správce o vypnutíu svýho účtu, je možný, že ti vyhoví.
temistokles
Profil
s takouto odpovedou som sa bohuzial uz na par forach stretol :(

skutocne to nie je mozne?

cital som cosi o spustani nejakych konfiguracii ale ziadnu myslienku nedotiahli dokonca
koudi
Profil
s takouto odpovedou som sa bohuzial uz na par forach stretol :(

V tom případě proč se znova ptáš?

skutocne to nie je mozne?
temistokles
Profil
sice by to slo vyriesit aj zapnutim povolenia otvaranie url cez file() a povolenim set_time_limit(). myslite, ze by to slo?
temistokles
Profil
koudi: aby som to upresnil, nepytal som sa ja a vsetky odpovede skryvali daky naznak, ze by to mozne hadam aj bolo
quinux
Profil
No když to chceš vypnout na lokále tak by to mělo být v php.ini
temistokles
Profil
no myslel som to tak, ze pre jedneho uzivatela (teda mna) na hostingu. zle som sa vyjadril. pristup k php.ini nemam
quinux
Profil
temistokles
no tak potom jedině přes admina. V php se moc nevyznám takže jestli to jde přes script ti neporadím
Leo
Profil
Pokud je na webhostingu safe mode, tak ho vlastnim nastavenim nevypnete - to by pak nebylo safe, ze :-) Leo
llook
Profil
Bohužel, safe_mode i allow_url_fopen lze nastavit pouze globálně v php.ini (v manuálu se to označuje PHP_INI_SYSTEM). Set_time_limit nemá žádný efekt v safe modu a nelze to obejít. Takže na sdíleném hostingu máš zřejmě smůlu...
Leo
Profil
Ono kdo by vam taky povolil delsi casovy limit nez 30 sekund, aby tam tuhlo nejake sitove spojeni, ze. Leo
Martin Kuželka
Profil
Osobně mám 2 weby na hostingu, kde mi na požádání vypnou safe_mod pro celý web nebo jenom některou ze subdomén. Takže i na sdíleném hostingu to jde. Jo a ještě něco, rozhodně se nejedná o ovocný hosting.
Leo
Profil
"Osobně mám 2 weby na hostingu, kde mi na požádání vypnou safe_mod pro celý web nebo jenom některou ze subdomén. Takže i na sdíleném hostingu to jde."

Otazka je, jestli tam webhostingu rozumi. Ona prostitutka taky muze jit bez kondomu, otazka je, jestli to ostatni pany na sdilelem hostingu neohrozi :-) Tim nerikam, ze safe mode je nezbytny pro zabezpeceni webu, jen jestli vi, co delaji. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0