« 1 2
Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Správně, bež pryč, choleriku ;-)
rabbit
Přiznám se, že občas taky docela zírám, s čím chtějí lidi radit. Když je z ukázky zřejmé, že nováček má odpor k jakémukoliv manuálu, tak se nedá nic dělat. Doporučil bych opravdu všem i těm nejzačínajítějším, aby si napřed přečetli něco o základech syntaxe. Pokud první věcí, kterou udělají, je, že někde zkopírují odněkud nějaký zdroják a následně se pokouší ho někam zakombinovat či nedejbože upravit k obrazu svému, aniž by např. tušili, co znamenají závorky, složené závorky atd., tak se nedivím, že to může někoho "na*rat".

Mno, ale když už nic, tak tady nad tou spoustou rad jsem se dobře pobavil =)))

Mimochodem, když jsem začínal já s php, taky jsem se od pana Koska dozvěděl o možnosti C-čkové syntaxe ( pomocí dvojteček a endifů) a používal je. Nicméně praxe mi ukázala, že používání složených závorek je v projektu mnohem přehlednější. A vývojová prostředí IMHO s nimi taky tak nějak lépe pracují.

K parseru PHP: V tomto případě bych řekl, že slepota nemá místo. Občas se však stane, že parser hlásí chybu na nějakém řádku a ve skutečnosti je chyba klidně o 100 řádků jinde. To se potom opravdu špatně hledá ;o).

PS:

<?
while ( strlen( $uzivatel ) < 15 )
{
$uzivatel .= ' ' ;
}
?>
DoubleThink
Profil *
Občas se však stane, že parser hlásí chybu na nějakém řádku a ve skutečnosti je chyba klidně o 100 řádků jinde. To se potom opravdu špatně hledá ;o).

Pochopitelně - pokud není uzavřen nějaký blok, tak si na tom parser vyláme zuby až o kus dál (často až na konci souboru)

> Polaroid

Co kdyby ses trochu krotil?
Pokud si chceš od toho fóra na chvíli odpočinout, dá se to zařídit i z naší strany.
23k
Profil *
TO by mne skutecne zajimalo DT jak to zaridis ...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.