Autor Zpráva
Lolita
Profil
Nevite nekdo jak to mam v php GD udelat kdyz chci vsechny obrazky se stejnou vyskou a sirkou nahledu? - Musim pak udelat z obrazku jakoby vyrez o dannym pomeru stran a maximalni mozne velikosti a ten zmensovat (pripadne zvetsovat pokud je uploadovanej obrazek mensi nez zadany rozmery co chci), ale ten vyrez se mi vzdycky vyrizne blbe \:.
Lolita
Profil
Doufam, ze je dokonale jasne co chci delat, jestli ne, tak se klidne zeptejte.

[tenhle spost sem spis hazim aby se mi zaplo notify na mejl (: ]
rabbit
Profil
Nooo, doufam, ze ti to notify funguje dobre ;-)

A ja se teda klidne zeptam ... eh?

Kdyz to ctu potreti, predpokladam, ze delas spis orez na pomer stran, spise nez vyrez z obrazku (jde jen o sjednoceni si terminu chapani, ne o chytraceni).

Co teda znamena, ze se Ti vyrizne blbe? Ze po orezu to nema ten pomer stran, co by sis predstavovala a nasledne zmensila/zvetsila? Doufam totiz, ze nepredpokladas, ze se ti udela vyrez kousicku fotky, kde je zrovna napr. nejaka hlava. Takhle gd opravdu s obrazky nepracuje / neanalyzuje je.

Pokud je za A] spravne, tak tam mas asi nejakou logickou boudu. Zkus sem pripadne hodit relevantni kus kodu, treba na ni jednoduse prijdem. Uprimne, nechce se mi to tady ted vymyslet.
Lolita
Profil
No vyrez b byl imho lepsi, ale asi se holt budu muset spokojit s orezem ... vlastne to zas tak nevadi.

Blbe znamena, ze vysledky sou absulutne mimo a tak bych potreboval nejspis kus kodu od nekoho komu to funguje (:

Tusim, ze na php psali, ze je to bug v gd a nebere vsechny parametry pro orez, hodit sem kus kodu bohuzel nemuzu, protoze jaksy zatim nemam hosting, ale pipni, kam se ted nedostanu ... \:
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0