Autor Zpráva
matak
Profil
řeším vytvoření komentářů nebo chápejte jako stromovou diskusi k článkům v dtb, kde těch článků je např. až 4000 a pod každým takovým článkem může být např. 150 komentářů stromově zarovnaných?

používám metodu traversování kolem stromu s využitím leve a pravé hodnoty, máte někdo zkušenost?

vše mi funguje pokud se jedna v jedné tabulce o jeden strom, určitě mě pochopíte pokud tu metodu znáte. ale co když v jedné tabulce chci zachytit těch stromů 4000??


nebo máte někdo jiný návrh jak řešit tak rozsáhlou stromovou diskusi?

děkuji za nápady
tiso
Profil
Asi je Ti jasné že musíš vedieť pracovať s jednotlivými stromami, takže musíš vedieť identifikovať ku ktorému článku diskusia/príspevok patrí, a to je celé - jeden stĺpec v tabuľke s id článku... A upraviť dotazy do DB...
matak
Profil
ale jo to je mi jasne jen me zajimalo jak to delaji treba na centrum.cz, když tam mají 10000 článků a pod každým diskuse stromové třeba o 150 komentařích, tak jak taková DB vlastně chodí, a hlavně jakou metodu používají a zda je vhodné zachytit celý strom včetně článků nebo používají rekurzivní metodu atd.

ja jsem zvolil traversování okolo stromu ale nevim jestli stastne mam zvlast tabulky na kategorie a na prispevky, a prave kategorie v diskusi jsou zachyceny jako jeden strom ale prispevky jako tisice stromu pod kazdou kategorii coz pri teto metode sebou nese docela problemy, strom prispevku kde jich je tisice v jedne tabulce se snadno rozsype
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0