Autor Zpráva
IONI
Profil *
nevím, jestli to patří k PHP nebo JS, ale píši sem:
odesílám přihlašovací formulář metodou POST na index.php, kde se zpracuje. když dám aktualizovat nebo přejít o stránku zpět tak mi vyskočí okno s varováním: "Stránka, kterou se pokoušíte zobrazit, obsahuje POSTDATA, jejichž platnost již vypršela..." Jak se tohoto zbavit? a ještě bych chtěl poradit jak docílit toho, aby se mi po přechodu na předchozí stránku nezobrazil přihlašovací formulář, ale úvodní stránka po přihlášení, jestliže přihlášení proběhlo úspěšně. díky
djlj
Profil
Po odeslání formuláře uživatele přesměruj pomocí header.
gaminn
Profil *
Zbavíš se toho tak, že po zpracování formuláře přesměruješ uživatele pomocí funkce header('Location: nova_stranka', true, 301); na novou stránku (před touto funkcí nesmí být ale žádný výstup (třeba jeden jediný prázdný řádek) ze stránky).
IONI
Profil *
skvělé
díky moc za radu
Anonymní
Profil *
Mam hotove stranky, kde se nacte horni lista, pak levy a pravy sloupec a nakonec stredovy div, ve kterem mam formular. Struktura webu je jeden index, ze ktereho se volaji funkce podle parametru page.
Header nemuzu umistit za kod, ktery zpracovava formular, protoze se jiz nacetli sloupce atd. A nacitat nejdriv stredni div jde tezko, protoze mam relativni layout. Pokud header umistim na zacatek indexu, tak mi presmerovani sice funguje, ale postdata se stejne chteji odesilat. Snad nebudu muset predelavat strukturu webu..

Jak se to resi? Existuje neco na osaleni "header already..
nightfish
Profil
http://cz.php.net/manual/cs/ref.outcontrol.php
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0