Autor Zpráva
w8
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit, nebo odkaz na článek, zkrátka potřebuji pomoct.

Kdyby se našel nadšenec, který by mi to napsal, nezlobil bych se, ba dokonce bych byl vděčný. Jako protislužbu nabízím třeba to, že mu něco naanimuju ve flashi, nebo nakoduju:)

nebudu dlouho chodit kolem horký kaše tak teda k věci:

Takze. nasledujici problem.

Potrebuji rozchodit tohle.

Je administrator. Ten bude mit "pravomoc" přidat uživatele. (jmeno heslo mail
adresa telefon)

Ve chvili , kdy ho prida se uzivatel ulozi do nejake tabulky v db. A od te
chvile bude vstup na nejakou sekci povelen s tim danym/temi danymi hesly a
jmeny.

Potreboval bych tohle dat na stranky. zkrátka přidávání a mazání uživatelských
účtů, jestli mi rozumíte, snad ano.

Pomůžete někdo?

Díky předem.
w8
Profil *
Fakt se nikdo nenajde?

Kontroluju to tu, a uz si to precetlo 9 lidi, 9. To mi nerikejte ze 9 lidi v PHP sekci nevi nic o mem nejspis "trivialnim" problemu, nebo ze nemuzou poslat odkaz s kodem nebo enco podbneho. :) Prosím Vás moc.
ah01
Profil
koukni do http://hotscripts.com/PHP/Scripts_and_Programs/User_Authentication/ind ex.html
w8
Profil *
Ne že bych neuměl anglicky, ale přeci jenom, kdyby to bylo česky.. A nejlepší by bylo, kdyby to měl někdo už napsaný. :( :)
ah01
Profil
Napsaný co? to co jsi ty popsal je totiž dost obecný ... ?

co tohle: http://www.prievan.sk/2006/02/06/ako-na-to-ii-diel-zaheslovanie-strank y/
w8
Profil *
DObra. Myslim si ze je to popsano docela detailne, ale napisu to znova a hodne detailne.

Uz mam napsano admin rozhrani, zaheslovane samozrejme.
Kdyz se admin prihlasi nabidne mu to rozcesti na editovani. Je tam RS-clanky a novinky a pridavani a mazani produktů.

Dalši položkou na rozcestí je "správa VIP členů" neboli uživatelů. Když na to admin klikne, potřebuji, aby ho to hodilo na stránku kde bude moci přidat účet, smazat účet. Položky účtu budou : Adresa, telefon, mail, jmeno a prijmeni, prihlasovaci jmeno, heslo. A mozna jeste neco. Tohle vse bude vyplnovat Admin, bude to omezena registrace ne pro kazdeho. Chtel bych aby se uzivatele ukladali nekam do db. Take se adminovi zobrazi vsichni dosavadni uzivatele v tabulce a u toho bude kolonka smaz. (editace uctu neni potreba)

Kdyz bude vytvoren ucet, bude vytvoreno heslo a pristup. jmeno, jak jsem jiz psal. Ale tech uctu bude vic a tudiz bude vice jmen a hesel. Ale na vsechna tato hesla a jmena, kdyz se clovek prihlasi, se dostane do te VIP sekce. Bez rozdilu. Clovek VIP si nebude sam moci editovat svuj ucet. A Normalni clovek bez VIP nebude moci ucet sam zalozit, ani vlezt do VIP sekce.

V podstate mi staci, kdyz se po prihlaseni VIP uzivatel dostane do slozky VIP, kam se norm uzivatel nedostane. Dal uz bych to napsal, pze ve VIP by se nacházely ty samé stránky, jako normalne, ale s trochu jinymi informacemi. Napr. jine ceny produktů. Atd. Tu spravu dvou ruznych webu(VIP * Normal) si uz zajistim, jak jsem spal, admin ma na rozcestniku moznost volit sprava textu a clanku nebo sprava produktu. A pak jeste tohle vyse zminene-sprava uzivatelskych uctu.

Byl bych hrozne vdecny nekomu, kdyby mi tohle napsal. :) Jako protislužbu nabízím, že mu něco zanimuju ve flash nebo napíšu html css kod.

Co myslíte?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0