Autor Zpráva
Mr.Unreaded
Profil *
Lze v PHP vytvořit nějaký systém sériových čísel. Jak by potom měl vypadat. Ověřování pravosti proti serveru s databází čísel, nebo podle nějakých povolených konstrukcí nebo tak podobně. Nemáte s tím někdo zkušenosti
Marek Suscak
Profil *
No jasne ze sa to da, ale musis vymysliet sposob akym sa budu generovat.
Priklad: Napríklad sa budu generovat podla IP, zoberies napr prve trojcislie ip ktore bude napr 192 a z negho urobis kombinacie napr seriove cislo by mohlo vyzerat takto 192-129-291-921 popr inak musi tam byt nejaky algoritmus ktory to bude generovat a napriklad ked si ten program alebo co to ma byt objedna z netu tak si ulozis jeho ip a potom mu posles jeho SN :-)
Mr.Unreaded
Profil *
Čili porovnávání proti serveru. Na jednu stranu je to stejně úplně k prdu, když si ten někdo tu aplikaci stáhne a kontrolu jednoduše smaže, popř. nastaví příslušné proměnné. Škoda
krteczek
Profil
no jde ti o overeni toho že akci provádí 100% uživatel a ne nějaký script ktery je na jine stránce v jiném okně prohlížeče? pokud ano da se to resit pridanim skryteho pole do formulářů, do něj uložíš náhodněvygenerovaný text, a na výsledné stránce kontroluješ jestli text existuje, jestli je shodny s textem v session/databazi a podle toho rozhoduješ jestli ano nebo odhlasit uživatele
krteczek
stenly
Profil *
ahoj potrřeboval bych key a name na anti trojan shield 2 dik
Ivorius
Profil
tady není žádné warez fórum. jestli chceš key, tak si ho zaplať.
pavel prochazka.zde.cz
Profil *
neco podobneho pouzivam ve svem buestbooku :) jako generator adresy pro smazani pozadovaneho prispevku a pro zabrazeni pozadovane stranky se zpavami.... Udelal jsem to takto: vzal jsem pozadovane hodnoty ktere potrebuji pro spravnou funkci. K tomu jsem vygeneroval Nahodne cislo a spojil jsem to. tedka je zapotrebi zjistit zda hodnota je po odeslani spavna zda ji nekdo cestou nezmenil... to se da udelat ruzne, ja zvolil to nejednodusi a to ze cislo bude delitelne nejakou konstantou, Po prijeti teto hodnoty se vse deje presne opacne ale nejprve se zkontroluje zda je delitelne tou konstantou bezezbytku, pokud ano tak pravdepodobne je cislo ok... Krom teho hodnoty jeste kontroluji zda ma uzivatel na tu funkci prava a podobne ale to se deje uz v rezii session....:)
tipo
Profil *
cawte.potreboval by som najst heslo na the sims 2 night life.ak ma niekto,posielajte pls!!!
Michalek
Profil
51M5-N38UD3-N3N1-TU-WAR37 :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0