Autor Zpráva
jany
Profil
asi pred 2-3 dnami mi prestalo na stranke fungovat phpbb http://jany.wz.cz/forum/ (pri tom som ja nic s tym nerobil) a ked som pridal na stranku http://jany.wz.cz/index.php?page=news 2 posledne clanky, tak sa pokazila aj diakritika. Ziadne zmeny som nerobil. Vo fore na WZ mi neodpovedaju.
klokyn
Profil
Nemal si na tom fore nejake nepekne veci a zmazali ti ho? Majú na to právo ;-)

Inak radím, aby si si teda našiel lepší free hosting...
djlj
Profil
jany
No u phpBB to vypadá spíš, že je špatně nastavený heslo k databázi. Tuším je v souboru config.php.
Joker
Profil *
Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/wz.cz/j/jany/forum/db/mysql4.php on line 48
Fórum se prostě nemůže připojit k databázi. Neměnil jste třeba heslo v databázi nebo tak něco?

Jinak jedna zkušenost s phpBB + WebZdarma: WZ má limit na počet dotazů do databáze za hodinu, takže jestli máte trochu navštěvovanější fórum, připravte se na to, že v exponovaných časech vám to bude padat kvůli překročení kvóty. Teď nevím kolik to je, tuším nějakých 8000 dotazů za hodinu. Ale vím, že kdysi jsem tam spravoval jeden web, kde databázi používalo jedině fórum (všechno ostatní se tahalo přes soubory právě proto, aby se ušetřil počet SQL dotazů) a když bylo připojených tak deset lidí najednou a trochu se rozkecali, během tak třičtvrtě hodiny ten limit vyčerpali.
djlj
Profil
I když ne, heslem to nebude, to by byla jiná hláška. Spíš je blbě vyplněnej (v config.php) server, kam se má fórum připojovat. A nebo vyčerpanej počet dotazů za hodinu, jak už psal Joker.
Jakub
Profil
MySQL server Webzdarma se už několik dní potácí mezi životem a smrtí, můj web to dělá taky, chybu u sebe nehledej.
jany
Profil
Moc dik za odpovede. Ale ako som pisal nic som nemenil (prispevkov je tam asi 6 za rok ....hehe) ked som videl tu chybu Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/wz.cz/j/jany/forum/db/mysql4.php on line 48 hned som pozeral ci neni zmeneny config.php ale vsetko bolo v poriadku a vyzera, ze aj tabulky v mysql boli vsetky v poriadku.
Doma to mam vsetko tak isto (idem na wampp 1.1 su tam priblizne rovnake ver. php, mysql aj apache)
Jakub bude mat asi pravdu, ale tak dlho som este chybu na wz nemal
V config.php mam server nastaveny takto

$dbhost = 'mysql';
nemenili nahodou meno servera ???
j_hajsl
Profil
$dbhost = 'mysql';nemenili nahodou meno servera ???

ja mam na domene wz.cz jmeno serveru "mysql.webzdarma.cz", ale mělo by i fungovat "mysql.wz.cz"
zimmi
Profil
To je chyba wz, prostě serverem. Na to kašlete, dělá to 10x denně.
jany
Profil
tak uz to bezi, v config.php som zadal meno DB mysql.wz.cz a ide to
No ja som s config.php nic nerobil, bud sa tam niekto hral, alebo zmenili meno
dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0