Autor Zpráva
kchrz
Profil
Stáhnul jsem si free skript WYSIWYG editoru, konkrétně http://www.kevinroth.com/rte/demo.htm , upravil jsem si jej k opbrazu svému,ale nedaří se mi z něj odeslat data. Vycházejí z něj totiž akorát v podobě Alert okna v javascriptu. Potřebovla bych je uložit do php, ale nějak se mi to nedaří,. Zkoušel jsem i globals,ale asi s nima neumim :-(
Skript (kus) vypadá takto :

<form name="RTEDemo" action="vypis.php" method="post" onsubmit="return submitForm();">

<script language="JavaScript" type="text/javascript">
function submitForm() {
var a;
updateRTEs();
a = document.RTEDemo.rte1.value;
alert(a); // tohle a potřebuju odeslat do php
return false;
}
initRTE("images/", "", "");
</script>

<noscript><p><b>Javascript must be enabled to use this form.</b></p></noscript>

<script language="JavaScript" type="text/javascript">
writeRichText('rte1', '', 520, 200, true, false);
document.writeln('<br><br>');
</script>

<p>Click submit to show the value of the text box.</p>
<p><input type="submit" name="submit" value="Submit"></p>
</form>
halogan
Profil
Vzdyt tam je i pridelen i .php soubor s prikladem ne?
kchrz
Profil
No to je, ten jsem právě použil.Ale pořád je tam jen výstup v JS do alert okna.
Leo
Profil
A nechtelo by to odeslat ten formular (pokud to nedela fce updateRTEs();)? Leo
kchrz
Profil
No tzo bohužel atky nejde (nebo mě učitě ne). Ten formulář nic neodešle. A updateRTEs(); musim implementovat zase jen do Javascriptu (myslim),takže jsem tam,kde jsem byl.

Mě ani tak nejde konkrétně o tento skript,potřebuju jakejkoliv JEDNODUCHEJ (kerej budu schopen pochopit a editovat) WYSIWYG editory na svoje stránky. Jakejkoliv jinej stáhnu, má asi 30 nepřehlednejch souboru,myslel jsem,že tenhle pokořim :-( nezdařilo se.
Leo
Profil
"potřebuju jakejkoliv JEDNODUCHEJ (kerej budu schopen pochopit a editovat) WYSIWYG editory na svoje stránky"

Pak vam asi nezbude nez si ho sam napsat - mate zaruku, ze ho pochopite, Leo
kchrz
Profil
Kdybych ho uměl napsat, tak se stim nemořim takhle.Mám slabý základy programování (pascal,delphi...) píšu to jen v php, Javascript neumim.
Leo
Profil
No pokud to ma posilat obsah formulare na skript vypis.php pak musi nekde ve fci

submitForm()

byt neco jako document.RTEDemo.submit()

a navic ctete cosi z policka rte1 a to tam nikde nevidim, Leo
Anonymní
Profil *
[b][/b]
Valdi
Profil *
Nebude to asi nejlepsi varianta, ale alert jsem nahradil self a odesilaci input timto <input type="submit" name="submit" value="Submit"
onClick="self.document.forms.RTEDemo.rte1.value">
. Vse se odeslalo na druhou stranku a tam se to ziskalo klasicky pres $text = $_REQUEST['rte1'];.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0