Autor Zpráva
superman
Profil *
no momentalne som na tom tak, ze v .htaccess mam:

Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on
RewriteRule navod_obj(.*)\.php3$ /navod_obj.php3?l=$1

a v apache error logu mam :

[Sun Aug 13 19:36:22 2006] [alert] [client 127.0.0.1] c:/program files/easyphp1-8/www/.htaccess: Invalid command 'RewriteEngine', perhaps mis-spelled or defined by a module not included in the server configuration

a tiez to iste pise aj pre RewriteRule, ked dam RewriteEngine prec...

A to iste pise ked do httpd.conf pridam rewrite log.

dik vopred za rady
superman
Profil *
ach jaj, chcelo to zapnut aj:

Addmodule mod_rewrite.c

tak sorry no... ;o)

no pre zmenu pise:

mod_rewrite: maximum number of internal redirects reached. Assuming configuration error. Use 'RewriteOptions MaxRedirects' to increase the limit if neccessary.

tak som nastavil toto:

RewriteOptions MaxRedirects=10

a pise toto:

Invalid command 'RewriteOptions', perhaps mis-spelled or defined by a module not included in the server configuration
Kajman_
Profil *
Zacyklí se to, dejte v parametru nenulový počet opakování čehokoliv

RewriteRule navod_obj(.+)\.php3$ /navod_obj.php3?l=$1
superman
Profil *
najprv RewriteOptions MaxRedirects=0

RewriteOptions: MaxRedirects takes a number greater than zero.

potom RewriteOptions MaxRedirects=1

[Sun Aug 13 22:02:56 2006] [error] [client 127.0.0.1] mod_rewrite: maximum number of internal redirects reached. Assuming configuration error. Use 'RewriteOptions MaxRedirects' to increase the limit if neccessary.
Kajman_
Profil *
I když tam budete mít milion, tak to s původními pravidly na ten limit narazí, protože to cyklí!
superman
Profil *
pomohlo [L] flag
PeTa
Profil *
Měl bych prosbičku:

na localhostu (winxp,apache2.2.0(+php+mysql)) se mi těžce nedaří rozběhnout mod_rewrite (paradoxně na webhostingu je vše OK)

modul je správně načten a funkční (např. pro ErrorDocument 404 / blabla.html), ale pokud provedu RewriteRule (syntakticky v pořádku)

RewriteRule ^(.*)\.xml$ index.php?wiev=$1 [L,QSA]

vyflushne mi to jen prázdný dokument. Čiže podstrkovaný dokument to najde, ale nezobrazí. Pokud odkážu na neRewritovaný soubor, hodí to správně 404. Předpokládám, že mám něco špatně na lokálním httpd.conf, ale už jsem s rozumem v koncích. Jo a krom toho se někam ztratí REFERER.

Dík, pokud někdo víte, kde mám chybu. PeTa
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0